Florencijoje parduodama prestižinė vila su žemės ūkio įmone

38 fotografija

Šis parduodamas kompleksas netoli Florencijos pasižymi išskirtinėmis istorinėmis ir architektūrinėmis charakteristikomis; didžioji jo dalis buvo pastatyta viduramžių laikais ir tai yra viena iš seniausių rezidencijų savivaldybėje, kurioje jis stovi.

Statytas maždaug 1100 m. romėniniu stiliumi, pirmoji jo paskirtis buvo religinis pastatas; iki šiol yra išlikusi į nuosavybės 700 kv.m. privačią vilą integruota bažnyčia, kartu su savo priestatais. Prašmatnioji gyvenvietė atrodo kaip tipiška, kaimiška, aukšto lygio Toskanos rezidencija  su akmeninėmis sienomis bei gerai prižiūrėtomis patalpomis, kur vyrauja prestižine apdaila.

Bėgant metams keitėsi jos šeimininkai, kol 1980 m. šeima, kuriai priklausė nekilnojamass turtas ją patikėjo restauruoti Florencijos architektui, turint tikslą sugražinti antikinį jos žavesėį bei optimizuoti gamybą.

Žemės ūkio įmonė, kuri veikia komplekse, yra iš vieno pastato; kultivuojami laukai yra lygiomis dalimis padalinti į vynuogynus ir alyvmedžių giraitę. Taip pat čia yra dalis miško, nedirbama žemė bei daržas-sodas, per maždaug 2 ha.

Vynugynas apima 6 ha, iš kurių  5 yra apsodinti, o vienas laukia naujo apsodinimo. Alyvmedžių plotas yra 6 ha ir čia auga maždaug 1.500 alyvmedžių.

Vaizdas, kuriuo galima mėgautis pro šios prašmatnios vilos langus, driekiasi tarp Toskanos kalvelių ir kultivuojamų laukų, siūlydamas didelio privatumo ir ramumo atmosferą, esančią tik keli žingsniai nuo miesto.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Florencija


Tipas: toskanos vila - žemės ūkio įmonė


Vidaus plotas: 832 kv.m.

Išorės plotas: 15 ha


Pagrindinė vila: 700 kv.m.


Oranžerija: 7 kv.m.

Garažas: 7,5 kv.m.

Sandėliai: 60 kv.m.

Garažas žemės ūkio įrangai: 45 kv.m.


6 ha vynuogyno

1.500 alyvmedžiai


Florencija: Luka 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Fortė dei Marmi 75 km - Golfo klubas 10 km - Termė 35 km - Florencijos oro uostas: 5 km

Ref: 0945
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vila toskana

žemės ūkio įmonė
istorinės vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. 

Be Uffizio muziejaus, Florencija ir jos gyventojai gali pasigirti ir spindinčiais moteriško ir vyriško meninio grožio pavyzdžiais: Botičelio Venera ir Mikelandželo Dovydu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą.

Bet kas, kas trokšta įsigyti prestižinę vilą, gali atrasti sau tinkamiausią didingame Florencjos mieste arba jos žavingose apylinkėse.