Florencijoje parduodama prestižinė ir prašmatni vila

full screen video
82 fotografija

Florencijoje, panoraminėje vietoje su nuostabiu vaizdu į miestą, parduodama prašmatni vila.

Tai istorinis nekilnojamas turtas, pastatytas 1300 m. antroje pusėje, kuris keturis šimtus metų priklausė žymiai zonos šeimai. 1800 m., pirmą kartą pardavus vilą, ji buvo kruopščiai restauruota ir ant didelės sodo terasos su vaizdu į Florenciją buvo įrengta tam tikra geležinė skėčio formos pavėsinė, kuri nuo tada charakterizuoja šią buveinę.

Romatiškas parkas supa parduodamą nuosavybę, kuriame yra gerai prižiūrėtos vejos ir gyvatvorės bei daugybė egzotinių augalų rūšių, tokių kaip palmės, bambukai, kedrai ir ginkmedžiai. 

Pirmaisiais 1900 m. buvo atlikti kiti restauracijos darbai, kuomet siekiant praplėsti panoraminį vaizdą buvo nugriautas Bokštelis ir vietoj jo buvo įrengta muzikos ložė. Parkas buvo praturtintas gausybe XVI a. ir XVIII a. statulomis iš Vicenzo akmens, ypač toje dalyje, kur atsiveria vaizdas į Florenciją, atsuktos į miestą, tarsi jį stebėtų.  

1926 m. anglų architektas Cecil Pinsent transformavo šią sodo dalį i Itališko stiliaus sodą su gėlynais.

Daugelis įžymių bei kultūros pasaulio žmonių gyveno čia, kaip pavyzdžiui Galilėjo Galilėjus, kuris čia gyveno tarp 1617 m. ir 1631 m., metai, kuomet parašė ”Dialogą apie dvi svarbiausias pasaulio sistemas”, arba impresionistų dailininkas Marcellin Desboutin.

Šiuo metu šis parduodamas kompleksas susideda iš pagrindinės vilos, auditorijos su priestatais, prižiūrėtojo namo ir didelio parko. Pagrindinis pastatas yra netaisyklingos formos, kuri atsirado XX  a. pradžioje sujungus du skirtingus pastatus. Jis yra trijų aukštų su dviem požeminiais rūsiais, iš kurių į vieną galima patekti iš vilos, o į kitą tik iš parko. Pagrindinis įėjimas yra pietuose: pro jį patenkame į pirmą aukštą, kuris su antruoju yra sujungtas  centriniais laiptais.

Auditorija yra neseniai pastatytas pastatas, šiuo metu naudojamas kaip konferencijų salė, kurioje yra paslaugų ir techninės patalpos.

Trijų aukštų prižiūrėtojo namas buvo pastatytas XIX a.  Įėjimas į jį yra iš parko. Šis pastatas taip pat neseniai buvo restauruotas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Florencija 


Tipas: istorinė vila - prašmatni vila


Vidaus plotas:  3.030 kv.m.

Išorės plotas: 1,4 ha


Pagrindinė vila: 2.347 kv.m.

Auditorija: 443 kv.m.

Prižiūrėtojo namas: 200 kv.m.

Oranžerija: 40 kv.m.


Toskana – Florencija: Pratas 15 km - Pistoja 30 km - Siena 50 km - Luka 80 km - Piza 80 km - Bolonija 80 km

Ref: 1089
Kaina: Daugiau nei 10M

istorinės vilos

florencija
prašmatnios vilos toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Florencija – Toskanos sostinė plačiai žinoma, kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje.

Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Mieste taip pat galima aptikti ir daug literatūrinių aspektų: pradedant namų-bokštų rajonais, kurie įkvėpė Dante Alighieri eilutes, iki Medičių vilų ramumo, kur dažnai susitikdavo Lorenzo il Magnifico Neoplatono Akademijos nariai, baigiant Pergolos teatru ir Boboli sodu. Florencija - tai prestižinių ir elitinių vilų buveinė bei rafinuoto turizmo traukos centras, kuris tęsiais iki šiol, - čia atvyksta tie, kas vertina jos kraštovaizdžio ir meninį grožį.