FLORENCIJOJE PARDUODAMA PRABANGI VILA

52 fotografija

Ši išskirtinės prabangos vila, parduodama Florencijoje, buvo pastatyta 1975 m., perdarius ją iš aristokratinės XIX a. vilos oranžerijos.

Ji stovi ant kalvos, esančios tik keli žingsniai nuo miesto sienos, netoli nuo Bobolio sodų ir miesto centro.

Išorinis pastato fasadas nebuvo labai stipriai pakeistas, kadangi projektas išlaikė buvusias architektūrines linijas, išryškinant pagrindinę sruktūros charakteristiką, - besidriekiančią į viršų ir orientuotą į Florencijos panoramą, taip sukuriant vaizdą, kad gyvenama mieste, tačiau iš visų pusių apsuptam žalumos, kaip kaime. 

Prabangios gyvenvietės vidinės erdvės yra labai paprastos; kambarių išdėstymas yra labai panašus, kas erdves paverčia universaliomis, priklausomai nuo jų funkcijos ir baldų. Erdvės yra atviros, praturtintos didelėmis angomis, kas leidžia gerai matyti išorę. 

Vidaus plotas yra maždaug 600 kv.m., jis yra išsidėstęs per tris lygius, kurių aukštis svyruoja nuo 2,40 m iki 3,00 m; iš kiekvieno lygio galima patekti į sodą, kuris yra įvairiose terasose. 

Du pagrindiniai lygiai, kurie tarpusavyje susilieja, yra charakterizuojami trimis didelėmis svetainėmis, viena iš kurių su židiniu, antra per visą aukštį, kuris jungia abu lygius ir trečios 170 kv.m. ploto su unikaliu ir kvapą gniaužiančiu vaizdu į Florenciją. 

Tikra uogytė ant torto yra didysis langas, maždaug 6,50 kv.m., pro kurį matosi Bruneleskio kupolas, Senieji rūmai, Šv. Dvasios bažnyčia ir miestas iki pat Fiezolės kalvos. Parduodamoje prabangioje nuosavybėje taip pat yra 5 kambariai su 4 vonios kambariais, didelė virtuvė, studija-biblioteka, kita studija ir daugybė kitų papildomų patalpų. Grindys yra iš granito, visa apdaila yra prestižinė ir pedantiškai kruopščiai atlikta. 

Pirmame lygyje yra maždaug 80 kv.m. apartamentas, kuriame yra atvira erdvė, valgomasis ir virtuvė, kambarys, vonios kambarys ir nepriklausomas įėjimas. 

Vilos išorė yra praturtinta itališku sodu ir 5000 kv.m. alyvmedžiais.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 


Tipas: prabangi vila     

 

Vidaus plotas: maždaug 600 kv.m.

Išorės plotas: maždaug 5000 kv.m.

 

Įėjimo portikas 

Kambariai: 5 

Vonios kambariai: 4 

Svetainės: 3 

Virtuvė 

Valgomasis 

Bilijardo salė su židiniu 

Studija, biblioteka

Papildomos patalpos

Apartamentas: 80 kv.m. 

Išorinis portikas 

Panoraminė terasa 

Itališkas sodas 

Sodas / Alyvmedžių kalva 

Erdvi išorinė automobilių stovėjimo aikštelė 

Garažas


Toskana – Florencija: Florencija 5 km - Luka 40 km - Piza 40 km  - Siena 55 km  - Fortė dei Marmi 65 km  - Abetono kalnas 50 km - Montekatini Termės 20 km  - Florencijos oro uostas km  20.

Ref: 1034
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vila toskana

vilos florencija
prabangus nekilnojamas turtas florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Florencijos miestas yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.