FLORENCIJOJE PARDUODAMA MEDIČI VILA

19 fotografija

Įsikūrusi vienoje iš gražiausių Toskanos kalvų, vos už 6 km nuo Florencijos miesto centro, ši Medičių vila, statyta 1400 m. yra parduodama su stilingais baldais, medinėmis lubomis ir grindimis iš molinių plytelių ir akmens. 

Parduodama Florencijos vila buvo perstatyta iš bokšto-namo XV amžiuje ir įvairių epochų metu buvo atliekamos įvairios modifikacijos, paskutinės restauracijos metu buvo atrastos gynybinės sienos liekanos, kurios supo šią senovinę gyvenvietę. Erdvus baseinas ir maža koplytėlė pastatyti naujaisiais laikais integruojasi į šios vilos kompleksą, kuris yra apsuptas kiparisų ir alyvmedžių sodria augalija, taip pat, kaip ir senovėm molinėm vazom, kuriose auga kvapnūs citrinmedžiai. 

Parduodamos prabangios vilos plotas, kartu su priestatu, sudaro 1048 kvadratinių metrų: šios vilos padėtis kalvose leidžia mėgautis visu Toskanos lygumų vaizdu iki pat Fiezolės ir Monte Morelo kalvų, tuo metu, kai kvėpuojama senovės Toskanos kvapais. Nuosavybei priklausanti žemė yra pajėgi dovanoti didelį aukštos kokybės aliejaus ir vyno kiekį. Čia taip pat yra ūkinis pastatas, kurio  plotas 144 kv.m. ir vyninė, kur randame senovines ąžuolines statines ir molinius indus. Dviejų sodybų, esančių paėjus tolėliau nuo pagrindinės vilos, kurios buvo neseniai renovuotas, plotai atitinkamai yra 243 kv.m. ir  232 kv.m.. Abi yra dviejų aukštų su atvirom galerijom, kaimiškom krosnim bei uždara maisto gaminimo zona. Iš trijų gyvenamų zonų galima patekti, skirtingais keliais, į teniso kortus, glūdinčius gražioje sodrių alyvmedžių aplinkoje. 

Visas turtas yra apsuptas 13 hektarų žemės, iš kurios alyvmedžiai apima 1500 kvadratinių metrų, o likusieji 11.500 kv.m. yra išskirtinės kokybės vynuogynas, iš kurio gaminamas puikus vynas. Netoli vynuogyno yra papildomas pastatas maždaug 144 kv.m., taip pat vyninė, kurioje stovi senovinės ąžuolinės statinės ir  moliniai indai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija 


Tipas: parduodama vila Florencijoje - parduodamos vilos Toskanoje

Vidaus plotas: 1734 kv.m. 

Išorės plotas: 13 ha 


Mediči vila: 1048 kv.m. 

Priestatas: 144 kv.m. 

Sodyba I: 243 kv.m. + galerija 42 kv.m. 

Sodyba II: 232 kv.m. + galerija 25 kv.m. 


Vyninė 

Privati koplyčia 

Teniso kortai su persirengimo kambariu ir dušu 

Baseinas 

Alyvmedžiai 1500 kv.m. 

Vynuogynas 1,5 ha 


TOSKANA: Florencija: 10 km - Luka: 61 km - Piza: 70 km - Siena: 60 km - Fortė dei Marmi: 95 km - Florencijos oro uostas: 10 km - Slidinėjimo trąsos: 81 km - Termės: 28 km - Ugolino Golfo klubas: 11 km - Autostrada: Išvažiavimas Firenze Nord: 12 km 

Ref: 0034
Kaina: € 6.000.000

vila toskana

namas toskanoje
istorinis namas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana: 10 km nuo Florencijos - Nors Romos laikais ir buvo mažos gyvenvietės toje zonoje, kuri dabar vadinama Skandiči, vietovė pirmą kartą oficialiuose dokumentuose minima 1774 m., kai Leopoldo reforma įsteigia Kazelina ir Tori (senasis miesto pavadinimas) bendrijas. 

Skandiči lieka nedideliu Toskanos miesteliu iki septintojo dešimtmečio, kuomet galinga imigracijos banga, ypač iš Florencijos, šiek tiek mažiau nei per 10 metų patrigubina miesto gyventojų skaičių. Šioje zonoje visais laikais stovėjo daug prabangių ir vertingų vilų. 

Buvimas tiek daug prabangių vilų liudija apie pasiturinčių amatininkų ir buržuazijos atstovų norą turėti gyvenamąją vietą, ne tik patogią ir ramioje vietoje, bet taip pat namus, kuriuose atsispindėtų meninės Florencijos kultūros išraiškos, meno lopšio, kurios palydovas buvo Skandiči miestelis. 

Šiose prabangiose vilose iš tiesų nėra sunku atrasti menininkų prisilietimų, kurie pastatė ir svarbiausius statinius pačioje Florencijos. 

Tokiu būdu darbininkai ir menininkai įgaudavo patirties, o patys geriausi pelningai šlovino Florencijos mokyklą. 

Kartu su gamtos žaluma, tokia kaip miškinga vietovė La Roveta, Skandiči vis dar išlaiko intelektinio pobūdžio charakterį, atidų kultūriniams vėjams, apie ką byloja ir faktas, kad būtent čia gyveno Dina Kampana ir David Herbert Lawrence, kuris būtent Skandičyje parašė galbūt savo garsiausią darbą ”Leidi Chatterley meilužis".