FLORENCIJOJE PARDUODAMA ISTORINĖ GYVENVIETĖ

full screen full screen video
36 fotografija

Parduodama nuostabi Toskanos vila, apsupta žalių Fiezolės kalvų ir maždaug 5 km nutolusi nuo istorinio centro. Struktūra mėgaujasi prestižine ir privilegijuota padėtimi dėka 18 ha miško, kuris ją  izoliuoja nuo miesto centro.

Įžengus į Florencijos prašmatnią parduodamą vilą, pasijuntame apsupti žalumos, tarp bambuko nendrių, šimtamečių ąžuolų ir liepų. Iš galinio fasado pusės yra terasa, virš kurios stūgso šimtaamžis ąžuolas, šalia kurio auga imponuojantis Laurus Camphorae, pasodintas1600 metais. Toskanos prabangios vilos itališko stiliaus sodas yra apskritos formos su nuostabia augmenija, pavyzdžiui palmėmis, antikinėmis rožėmis, ąžuolais ir imponuojančiu kedru, kuris slepia vilos fasadą nuo miesto. 

Prabangios vilos išorė išsaugojo iki šiol XVII-XVIII a. stilių, tuo tarpu interjeras buvo modifikuotas paskutinių savininkų, ypač grafo Hochberg, kuris užsakė neo-rokoko 1800 m. pabaigos stiliaus gipsinius lipdinius, o Tammaro de Marinis apstatė baldais ir dekoracijomis to meto Florencijos stiliumi. 

Prestižinės vilos vidaus aplinka yra pristatoma Sala degli Ori (Auksinė salė), buvusios koplyčios, dedikuotos Šv. Liudovikui. Gausiai dekoruotas salės skliautas, kurio centre iškyla puiki freska, vaizduojanti Šv. Pilypo Neri stebuklą. Aplinką praturtina šviesus spalvotas grindų marmuras, kuris atspindi išorinę šviesą, patenkančią pro plačius koridoriaus langus.

Nuostabi Sala della Luna Nera (Juodojo mėnulio salė) pavadinta dėl lubose pavaizduotos tamsios angos. Ši aplinka su daugybe neo-rokoko gipso lipdynių, stipriai atspindi tarptautinį vidurio europos grafo Hochberg skonį, kuris buvo prestižinės vilos savininku XIX a. pabaigoje.

Antikinis Salone da Ballo (Šokių salė), dabar vadinasi Hochberg salonas, yra gausiai dekoruotas gipsu ir brangiais baldais, tačiau buvo iš dalies perdarytas Tammaro de Marinis, kuris stengėsi apipavidalinti kambarį pagal tuometinę Florencijos madą, apstatydamas jį naujais baldais ir dekoracijomis. Be visa ko, salonas turi plačias stiklines duris, pro kurias galima išeiti į erdvią terasą su vaizdu į  parką ir gražiasias Florencijos kalvas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Toskanos vila - parduodamos vilos Florencija


Pagrindinė prašmatni vila: 3800 kv.m. + 400 kv.m. terasa

Nekilnojamas turtas šalia centrinės prestižinės vilos: 1140 kv.m.

Priestatas bokštas: 490 kv.m. + dengta ložė 200 kv.m.

Antrinė prašmatni vila: 1300 kv.m.


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 700 kv.m.

Šiltnamis: 450 kv.m.

Žemė: 18 ha

 

TOSKANA - Florencija: Florencija 4 km - Siena 74 km - San Gimignano 59 km - Arecas 73 km - Versilija 91 km - Golfo klubas Ugolino 3,5 km - Maniežas Comeana 13 km - SPA 40 km - Florencijos oro uostas 8 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Firenze Nord 9 km.

Ref: 0129
Kaina: € 30.000.000

vila jūra toskana

parduodamas užmiesčio namas
parduodu vilą

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija yra visuotinai pripažinta kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Žinoma, turėti prestižinę vilą tokioje ekskliuzyvinėje vietoje yra vis labiau plintanti svajonė, kurią realizuoti gali tik keletas laimingųjų. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči. Stipraus vaizdingo efekto zona, vieta be abejonių labai vertinga ir prestižinė, Florencija yra iš tiesų ideali vieta tiems, kas svajoja turėti prašmatnią vilą pasakiškoje vietoje.