Florencijoje parduodama antikinė vila

21 fotografija

Apsupta žaliųjų Florencijos kalvelių, tarp alyvmedžių ir šimtamečių kiparisų, stovi parduodama Medičių vila, kurios bendras plotas yra 450 kv.m., apsupta maždaug 6000 kv.m. žemės, kuri yra dalinai apsodinta alyvmedžiais ir vaismedžiais bei apsupta įspūdingais kiparisais. 

Parkas yra gerai prižiūrėtas ir gausiai apsodintas, jame yra ypatingas baseinas su akmenine siena. Prestižinės vilos, parduodamos Florencijoje, centrinė struktūra yra bokštas, statytas 908 m., kuris buvo nuolat plečiamas metų eigoje iki pat XIX a. Leopoldo di Lorena. Neseniai nuosavybė, kur yra ši parduodama antikinė vila, buvo kruopščiai restauruota, išsaugant originalias charakteristikas: apdailą, molinių plytelių grindis, laiptus, sienų pertvaras, iš kurių kai kurios yra daugiau nei metro storumo, kas primena antikinių Toskanos užmiesčio namų stilių. Vila yra dviejų aukštų ir susideda iš dviejų gyvenviečių. Mažesniajame bute yra prieangis, kuris veda į erdvią svetainę su kampiniu židiniu ir link mažojo koridoriaus, kur yra vonios kambarys, o dar toliau yra įrengta bei apstatyta mediniais baldais virtuvė, kurią apšviečia langas-durys su vaizdu į vidinį kiemą. Lipant moliniais laiptais, kaip ir visų kambarių grindys, patenkame į viršutinįjį aukštą, kur yra nakties zona, susidedanti iš  dviejų miegamųjų, vonios kambario ir darbo kambario.

Į didesnės apimties gyvenvietę patenkame iš išorės, perėjus dengtą portiką, kuriame yra sodo baldai. Įėjus, pirmame aukšte aptinkame erdvią svetainę su židiniu, kuri tęsiasi link mažo valgomojo ir virtuvės, pro kurios duris-langą patenkame į  išorę. Iš to pačios virtuvės patenkame ir į valgomąjį, svetainę, vonios kambarį, saloną ir daugiafunkcinį kambarį. Laiptais patenkame į antrąjį aukštą, kur yra keturi miegamieji, vonios kambarys ir svetainė, iš kurios, dėka medinių laiptų, patenkame į miegamąjį, įrengtą karvelinėse, nuo kurio atsiveria fantastiška panorama. Abiejų gyvenviečių vidinės patalpos buvo kruopščiai įrengtos, rafinuotai apstatytos baldais, kas sukuria žavią ir tuo pačiu metu labai jaukią atmosferą, nes lubos su medinėmis sijomis, plytelių apdaila bei senoviniai baldai primena tradicines tipiškas rustikos stiliaus Toskanos prestižines vilas

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Parduodami Toskanos užmiesčio namai - Parduodamos prabangios vilos   

Vidaus plotas: 450 kv.m.

Išorės plotas: maždaug 6000 kv.m.

 

Prašmatnus namas A:

Kambariai: 5

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 3

Valgomieji: 2

Virtuvė: 1


Prašmatnus namas B:

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 2

Svetainė: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas

Parkas: maždaug 6000 kv.m.


Toskana – Florencija: Florencija km 16 – Fiezolė km 31 – San Kasčiano Val di Peza km 26 – Montespertolis km 31 – Grevė in Kjantis km 39 – Montekatini Termė km 38 - San Džiminjanas km 62 – Golfo Klubas Parco di Firenze km 8 - Florencijos oro uostas km 10 – Autostrada: išvažiavimas Calenzano-Sesto Fiorentino km 2.

Ref: 0280
Kaina: € 1.250.000

parduodami ūkiai

užmiesčio namas toskanoje
nekilnojamas turtas florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.