Florencijoje parduodama Akvabela pilis

60 fotografija

Ši imponuojanti, parduodama Toskanoje pilis primena viduramžių laikus, nors statyta XIX a. antroje pusėje. Iškilusi panoraminėje vietoje, galinti kontroliuoti Florencijos miestą, pilis yra Florencijos XIX a. neogotikos ir renesanso mišinys, kuomet mieste knibždėjo įžymūs anglijos-amerikos veikėjai. Pastatytas pagal originalų architekto Corinto Corinti projektą, Florencijos pilies pastatas iškilo ant niūrios ir akmeningos žemės, kurio fasadas atsisukęs į Arno slėnį. Šiandien sunku tuo patikėtii, nes pilį supa giraitė, šalia Toskanos Gamtos Rezervuaro. Nuo pilies atsiveria žavinga panorama. 

Florencijoje parduodama istorinė rezidencija susideda iš pagrindinio pastato, kuopščiai restauruojamo ik pat tokių smulkmenų, kaip užraktai ir spynos, bei kitų pastatų, kaip arklidės bei kitos paskirties pastatų. Parduodamos pilies, restauruotos pagal visus reikalavimus, bendras plotas yra daugiau nei 4.000 kv.m. ir ji yra penkių lygių: rūsys, kur iki šiol yra matomi virtuvės įrenginiai, pirmas aukštas, kur yra daug erdvių patalpų, sujungtų tarpusavyje; žavingais laiptais patenkame į antrą aukštą, kur išlikusios originalios projekto idėjos, t.y., šeimininkų privačių kambarių išdėstymai; trečias ir ketvirtas aukštai, kur yra fantastiški kambariai su įmantriom lovom ir baldais. 

Florencijoje parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas, šiuo metu restauruojamas, gali būti naudojamas tiek, kaip prašmatni vila, tiek, kaip didžiųjų renginių vieta. Erdvios ir įspūdingos salės nežiūrint to, kad buvo renovuotos, neprarado originalios architektūros charakteristikų. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Pilys Toskana - pilis Florencijoje

Vidaus plotas: maždaug 5000 kv.m.

Išorės plotas: 4 ha žemės

 

Rūsys: 2.244 kv.m. 

Pirmas aukštas: 734 kv.m. 

Antras aukštas: 784 kv.m. 

Trečias aukštas: 500 kv.m. 

Ketvirtas aukštas: 227 kv.m. 

 

Bendras plotas: 4489 kv.m.  + priestatai

 

Toskana – Florencija: Arecas km 70 - Florencija km 50 – Fiezolė km 40 - Filinė Valdarno km 25 - Redželas km 12 - Florencijos oro uostas km 60 – Autostrada: A1 išvažiavimas Incisa km 22.

Ref: 0432
Kaina: € 4.500.000

parduodama pilis

pilys Toskana
nekilnojamojo turto agentūra Florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija: Parduodama pilis yra apsupta miško ir stovi iškilusi 960 metrų virš jūros lygio, šalia Gamtos Rezervuaro, gausiu spygliuočiais. Jos istorija susijusi su Abatijos, istorinio pastato, kurį verta aplankyti, vienuolių pasirodymu. Arboreti Sperimentali pasodino daugiau kaip trys tūkstančius skirtingų 1200 rūšių augalų iš viso pasaulio, zonoje, kuri yra turtinga šaltiniais ir upeliais, kur yra daugybė sportinio ėjimo takelių bei pažymėtų gamtinių kelių, kuriais galima keliauti tiek dviračiais, tiek arkliais. 

Florencijoje parduodamos pilies teritorijoje buvo rastos etruskų, romėnų ir longobardų liekanos, nors pirmoji gyvenvietė buvo įkurta tarp X ir XI a. Pilies teritorija vystėsi kaip turgaus vieta,  kuri  per kalnus jungėsi su Valdarno ir Kazentino slėniu. Gyvenvietė aplink Toskanos pilies sieną vylėvaisiais viduramžiais išsivystė tiek, čia buvo perkelta miesto valdžios būstinė ir turgus. 

Antroje XIX a. pusėje, industrilizacijos metu, tradicinė žemės ūkio ir meistrų veikla teritorijoje, esančioje šalia Florencijos pilies, vystėsi kartu su kai kuriomis industrinėmis veiklomis ir 1892 m. buvo pastatytas geežinkelis. Miesto aikštė, kur vyksta kassavaitinis turgus, yra turtinga užeigomis ir krautuvėlėmis, ir miestas tampa vienu iš svarbiausiu visos Europos turistiniu centru. Pirmaisiais XX a. metais, gražiosios epochos metu, išaugo privačių prašmatnių vilų skaičius, kaip ir daugybė prašmatnių viešbučių, kur lankėsi Italijos ir Europos svarbiausi politikos ir kultūros veikėjai. Deja, dėl karo miesto žavesys ir vystymasis sustojo ir viltis atsirado tik po Antrojo Pasaulinio karo pabaigos.