Florencijoje, Kjantyje parduodamas kompleksas

22 fotografija

Parduodama prašmatnaus nekilnojamo turto nuosavybė, esanti ant Florencijos kalvelės Kjantyje, šiuo metu naudojama kaip svečių namai, susidedanti iš tipiško Toskanos stiliaus užmiesčio namo su pristatytu pagrindiniu namu, kurie praeityje buvo sujungti į vieną struktūrą. Toskanos gyvenamasis namas buvo restauruotas atsižvelgiant į originalią struktūrą, kruopščiai atstatant atchitektūrinius prestižinius ir prabangius elementus, kaip pavyzdžiui kolonos ar arkos. Kadangi yra šalia svarbiausių miestų ir žavingame kraštovaizdyje, nuo šio tipiško užmiesčio namo, parduodamo Kjantyje, lengva pasiekti gražiausius Toskanos miestus ar pasinerti į supančią Florencijos kalvelių gamtą.

Nuosavybės viduje yra erdvios patalpos, o išorėje aptinkame panoraminį baseiną nuo kurio ąžuoliniai laiptai veda į “paukštidę”, kuri buvo rekonstruota tam, kad šioje panoraminėje vietoje sukurti poilsio vietą. Parduodama vila yra trijų aukštų, iš kurių vienas yra rūsys su vynine ir techninėmis patalpomis. Pirmame aukšte yra erdvi svetainė, valgomasis ir miegamasis su privačiu vonios kambariu. Vidiniai akmeniniai laiptai iš svetainės veda į viršutinį aukštą, kur yra erdvi svetainė su maža terasa, nuo kurios atsiveria vaizdas į Pezą slėnį. Šiame aukšte taip pat yra trys patogūs miegamieji, visi su privačiais vonios kambariais. Prašmatnus užmiesčio namas yra dviejų aukštų ir pirmame yra prižiūrėtojo gyvenamosios patalpos, susidedančios iš kambario, virtuvės, erdvios svetainės ir vonios kambario. Šiame aukšte taip pat yra kaimo turizmo priimamasis ir virtuvė. Laiptai ir išorinė terasa sujungia gyvenvietę iš išorės su viršutiniu aukštu, kur yra  svetainė su dideliu židiniu ir du kambariai su didele centrine arka. Čia taip pat yra kita virtuvė ir trys miegamieji su privačiais vonios kambariais. Iš svetainės mediniai laiptai veda į kambarį, esantį “karvelinėje” su mediniu stogu, kur yra įrengtas darbo kambarys. Florencijoje parduodamos nekilnojamos nuosavybės priestatuose yra garažas ir sandėlys bei buvusi daržinė, kur yra įrengtas vienvietis kambarys su virtuvėle bei palėpė su miegamuoju ir vonios kambariu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Kjantis


Tipas: Toskana parduodami užmiesčio namai  - Užmiesčio namas Florencija

Išorės plotas: 639 kv.m. 

Vidaus plotas:  9,5 ha

 

Vila: 218 kv.m.

Kambarys: 4

Vonios kambarys: 4

Svetainė: 2

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1 


Kaimo turizmas: 163 kv.m.

Kambarys: 3

Vonios kambarys: 3

Svetainė: 1

Virtuvė: 2 


Prižiūrėtojo butas: 66 kv.m.

Kambarys: 1

Vonios kambarys: 1

Svetainė: 1

Virtuvė: 1 


Buvusi daržinė: 81 kv.m.

Vienvietis kambarys: 57 kv.m.

Kambarys: 1

Vonios kambarys: 1

Virtuvėlė: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Garažas: 54 mq

Stovėjimo aikštelė

Baseinas

Žemė: 9,5 ha


Toskana – Florencija – Kjantis: Florencija km 15 – Siena km 42 – Montespertolis km 15 – San Miniatas km 28 – San Džiminjanas km 28 – Terminis parkas km 40 – Ugolino Golfo Klubas km 9 – Voltera km 45 – Florencijos oro uostas km 13 – Autostrada: išvažiavimas Firenze sud km 14.

Ref: 0298
Kaina: € 2.400.000

parduodami užmiesčio namai ir pirkios

toskanoje parduodama žemės ūkio įmonė
parduodama pilis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija – Kjantis: San Casciano Val di Pesa yra nutolęs kelis kilometrus nuo Florencijos, jame yra daug bažnyčių ir viduramžių laikų vilų, kaip pvz. Bibbione pilis. Romėnų laikotarpiu San Casciano minimas, kaip "mansio", forpostas, skirtas pasikeisti arklius antikiniame Florencijos kelyje. Santa Cecilia bažnytėlė, kuri stovėjo netoli romėnų kelio, buvo pavadinta "a Decimo” (prie dešimto), kadangi buvo šalia dešimto akmeninio orientyro, kuris nurodydavo dešimties mylių atstumą nuo Florencijos. Zona, kurioje šiuo metu stovi elegantiška parduodama vila, buvo apgyvendinta jau apie VIII a. prieš Kristų, bent jau taip galima spęsti iš archeologinių radinių, priklaususių etruskams. Iš pradžių San Casciano buvo mažas kaimelis netoli prabangios Florencijos, kuris stovėjo bažnytėlės Santa Cecilia a Decimo kaimynystėje, o jo paskirtis buvo sustojimas arkliams, paveldėta iš romėnų epochos. 1312 m. imperatorius Arrigo VII San Casciano išsirinko kaip stovyklavietę po Florencijos apgulties, bet jį aplenkė brolis, archivyskupas iš Treviri, kuris užpuolė ir sugriovė daugelį Val di Pesa pilių. Neužilgo kaimelis buvo užkariautas Castruccio Castracani. 1343 m. Gualtieri di Brienne, užėmus Toskanos sostinės valdovo kėdę, transformavo San Casciano į kunigaikštystę ir jį sustiprino daugybe apsauginių sienų, bet dėl jo pabėgimo iš Florencijos, darbai liko neužbaigti. 

1354 m. Fra' Moriale D'Albano kariuomenė tiesiogine to žodžio prasme kaimelį paima į nelaisvę, kaip įkaitą, siekiant gauti išpirką. Po to Florencija nusprendė sustiprinti centrą savo lėšomis, suprasdama, kad kaimelio pozicija pritraukia banditus ir priešo karius. Su Medici atvykimu prasideda taikesnis periodas, kurio metu buvo nugriautos kai kurios užtvaros, o pilių griuvėsiai aplink San Casciano užleido savo vietą elitinėms viloms ir žemės ūkio pastatams. Val di Pesa, šiuo žėrinčiu periodu, tampa Della Robbia namais, įžymios keramikų dinastijos, kuri aprūpino visą Toskaną prabangia molio keramika. Deja San Casciano ir vėl pažino karo baisumus. 1944 m. liepos mėn. 26 d. besitraukiančios fašistų-nacistų kariuomenės minos ir sąjungininkų kariuomenės bombos sugriauna miestą, atnešdami daug nuostolių ir pridurdami prie mažo miestelio niokojimo istorijos galutinį dramos skyrių.