ROMANIJOJE PARDUODAMA ISTORINĖ BUVEINĖ

23 fotografija

1800 m. statybos antikinė prašmatnioji vila su arklidėmis skliautinėmis lubomis, kurios plotas 400 kv.m., krosnimi ir dviem sandėliukais, - iš viso užima 2500 kv.m. bendro dengto ploto. Parduodama buveinė talpinanti baseiną ir teniso kortus, stovi šimtaamžiame maždaug 1 ha parke, o šalia esanti žemė driekiasi per  2,6 ha: čia yra japoniška sofora šalia Libano kedro, pasodinto XIX a. antroje pusėje, guoba, platanai, skroblai, didelių žiedų magnolija ir daug įvairių dydžių ąžuolų.

Ištaiginga architektūrinė išvaizda ir blaivi, bet rafinuota eleganctiška atmosfera, kuri charakterizuoja daugelį patalpų, atskleidžia ypatingą šios žavingos parduodamos buveinės Romanijoje skonį: durys su profiliuotais rėmeliais, didelis langas, kuris apšviečia prieangį, didelė svetainė su baldais ir durimis, pagamintais XIX a. paskutiniame dešimtmetyje. Priestatas susideda iš 10 kambarių ir 10 vonios kambarių bei keleto valgomųjų, dviejų virtuvių ir tai yra pastatas puikiai tinkantis turizmui ir priėmimams.

Pagrindinė prašmatni vila, esanti šalia didelio baseino, yra išsidėsčiusi per keletą lygių. Pirmame aukšte yra didelis prieangis, antras prieškambaris, reprezentacinis salonas, darbo kambarys, virtuvė, valgomasis ir vonios kambarys. Didelis reprezentacinis salonas užima tą pačią erdvės dalį ir trečiame aukšte, kartu su antruoju salonu, trimis miegamaisiais ir trimis vonios kambariais bei galerja. Daugybė kitų patalpų, kaip erdvi drabužinė, sandėliukai ir tamsieji kambariukai užima kitus aukštus ir palėpę.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Emilija Romanija

Miestas: Ferara

Zona: Ferara


Tipas: prašmatni vila - parduodu vilą

Vidaus plotas: 2500 kv.m.

Išorės plotas: 2500 ha

 

Vila

Kambariai: 3

Vonios kambariai: 5

Svetainės: 3

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

  

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Priestatas 

Kambariai: 10 

Vonios kambariai: 10 

Svetainė: 1 

Valgomieji: 2 

Virtuvės: 2


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Arklidės - vietinė krosnis - sandėliai 

Baseinas 

Teniso kortai

Parkas: 1 ha

Žemė: 2,6 ha

 

Emilija Romanija: Ferara - Naturalūs Komakijo slėniai 36 km - Lidi Feraresi 30 km - Ravena 56 km -Bolonija 40 km - SPA 5 km - Golfo klubas 5 km - Bolonijos oro uostas 48 km - Autostrada: A13 išvažiavimas Ferrara 2 km

Ref: 0136
Kaina: Iki 2,5 Milijono

elitinė vila

prašmatnus namas
parduodami namai ir vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Emilija Romanija, Ferara

Emilija Romanija – Ferara: Feraros pavadinimas pirmą kartą pasirodė 753 m. dokumentuose, pasirašytuose longobardo karaliaus Desiderijaus.

Feraros kultūrinio pakilimo laikai, kur stovi prašmatni vila, prasidėjo 1391 m., kai buvo įkurtas Universitetas. Po to kultūra vis klestėjo, miestas vis turtingėjo, kas atsispindėjo ir tame, kad grafo Estense rūmuose virė intensyvus kultūrinis gyvenimas, tiesa sakant, pats intensyviausias visoje Europoje. 

Emilijos Romanijos mieste susitikdavo humanistai tokie, kaip Guarino Veronese, meninkai, kaip Leon Battista Alberti, Pisanello, Piero della Francesca, Rogier van der Weyden ir Tiziano.

Vietinei mokyklai, vadinamai “Feraros dirbtuvės”, priklausė Cosmè Tura, Ercole de’ Roberti ir Francesco del Cossa. Visi didieji to meto muzikantai dirbo Feraros kunigaikščiams, kuriems taip pat buvo parašyti nemirtingi Boiardo, Ariosto ir Tasso kūriniai.

Šalia valdovų vardų, tokių kaip diplomatas Nikolajus III, intelektualas Leonello, nuostabusis Borso, didysis skatintojas Ercole I ir Alfonso, kareivis, puikuojasi ir princesių vardai: Parisina Malatesta, Eleonora d’Aragona ir Lucrezia Borgia.

Maža Emilijos Romanijos valstija, visada pusiausvyroje su galingais kaimynais, buvo įtraukta į Popiežiaus valstybę 1598 m. Po Napoleono periodo Ferara aktyviai dalyvavo išsivadavime ir Italijos suvienijime tol, kol tapo moderniu miestu, tačiau turtingu praeities prisiminimais, kur iki šiol galime žavėtis elegantišku prašmatniu nekilnojamu turtu ir kūriniais, primenančiais prabangius laikus.