Fantastinė vila pardavimui Forte dei Marmi

full screen
51 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Įsikūręs puikus ir visame pasaulyje žinomas "Forte dei Marmi" miestas, šis gražus dvaras yra vos už kelių metrų nuo paplūdimio.
Ši puiki vila Toskanoje suteikia puikią erdvę ir eleganciją gyventi unikaliu ir išskirtiniu kontekstu, nes jo kambariai ir eksterjeras, kuriuose yra visi patogumai.
Dviejų aukštų vila yra 300 m2 ploto, taip pat yra apatinis aukštas ir mansarda.
Pirmame aukšte yra erdvi salė, valgoma virtuvė su sandėliu ir vonios kambarys; Iš šių kambarių atsiveria į verandą ir sodą.
Viršutiniame aukšte yra miegamoji erdvė, kurią sudaro trys miegamieji ir du vonios kambariai. 40m2 palėpėje yra du miegamieji ir vonios kambarys.
Žemutiniame aukšte yra 90 m2 erdvė, kurioje yra virtuvė, du miegamieji ir galimybė pastatyti kitą vonios kambarį.
Ši vila apsupta gražaus sodo 1500 m2, suteikiančio jam privatumą ir ramybę, ir yra namuose nuostabaus baseino, kuriame galite atsipalaiduoti karštomis vasaros popietėmis. Iš išorės taip pat yra visiškai įrengtos valgomojo erdvės su virtuve, medžio deginimo krosnelė ir barbekiu.
Šis nekilnojamasis turtas yra užpildytas kai kurių dengtų automobilių stovėjimo vietų ir yra vos už kelių žingsnių nuo "Forte dei Marmi" saulėtų paplūdimių, restoranų, garsiųjų naktinių pramogų ir prekybos rajonų.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Lucca
Savivaldybė: Forte dei Marmi

Tipas: Vila

Vidinis paviršius: 300 m2
Išorinis paviršius: 1500 m2


Plaukiojimo baseinas
Sodas
5 miegamieji
5 vonios kambariai
Žemutinio poilsio kambarys
Loft

Lucca 35 km - Pisa 40 km - Pistoia 75 km - Florencija 125 km - Siena 180 km - La Spezia 50 km

Ref: 1813
Kaina: € 2.800.000

Vila pardavimui forte dei marmi

Vila forte dei marmi, forte dei marmi
Parduodamas turtas forte dei marmi

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Forte dei Marmi

"Forte dei Marmi " Toskanos pakrantėje yra išskirtinis pajūrio kurortas, vadinamasis Versilijos rajonas, kurio pavadinimas yra miesto centro fortas ir mūrinis gabalas, kuris buvo vežamas iš Apuano Alpių, o vėliau išsiųstas jūra.
Per metus miestas laimėjo daugybę žmonių, įskaitant aktorius, verslininkus, tarptautines garsenybes ir sportininkus, kurie pasirinko savo vasaros atostogas kaip mėgstamą vietą.
Tai yra žali zona, kurioje prabangūs svajonių namai yra apsupti visišku sodu, keli žingsniai nuo jūros; Tai aukščiausios klasės zona, kurioje galite rasti prabangių parduotuvių, diskotekų ir klubų, žinomų visame pasaulyje: " Forte dei Marmi" yra ideali vieta tiems, kurie nori praturtinti prabangą ir gamtą su žavesiu ir atsipalaidavimu, apsupti nuostabiu gamtos Nustatytas iš žaliųjų zonų ir paplūdimių.
Per pastaruosius kelerius metus daugelis investuotojų įsigijo prabangių "Forte dei Marmi" vertės vilų, dėl kurių Toskanos rajonas padidino savo žavesį ir populiarumą.