Emilijoje-Romanijoje parduodama prestižiškoji vila

28 fotografija

Parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas yra senovinis prestižinis namų kompleksas, statytas XIII a., vėliau restauruotas ir šiuo metu esantis puikiame stovyje ir naudojamas, kaip prestižiniai svečių namai.

Nuosavybei priklauso ir ją supanti maždaug ha žemė ir trys šalia esantys pastatai: 1700 m. tvartas ir du paslaugų pastatai, naudojami, kaip sandėliai, statyti XX a. Pagrindinė senovinė vila ir tvartas yra saugomi istorinio-architektūrinio paveldo. Šios parduodamos prestižiškosios vilos vieta yra pavydėtina, kadangi ji yra tarp Modenos kalvų, Emilijoje-Romanijoje, tik viena valanda nuo Florencijos.

Prabangaus namo pirmame aukšte yra labai didelis prieangis, pro kurį patenkame į gražiąją svetainę ir didelę virtuvę. Čia yra elegantiška skaitymo salė ir turtingas valgomasis.

Aukštai tarpusavyje yra sujungti pagrindiniais laiptais, paslaugų laiptais ir liftu. Aukštesniuose aukštuose yra nakties zona. Antrame aukšte yra septyni erdvūs, su puikia apdaila miegamieji, visuose yra didelis ir puikiai įrengtas vidinis vonios kambarys. Trečiame aukšte yra trys miegamieji, kurie taip pat yra su vidiniais vonios kambariais. Be kambarių, čia taip pat yra maždaug 45 kv.m. apartamentas ir puikioji bilijardo salė.

Kambariai yra įrengti skoningai su šiuolaikiniais patogumais. Be vidinio vonios kambario, čia yra spalvotas TV ir oro kondicionierius. Jų vertę apibūdina ir tai, kad 2010 m. čia buvo filmuojamas Julian Grass ir Laura Polato filmas “Netobulas sąskambis”.

Grožintis parduodamais senoviniais vilos kambariais, tuoj pat pastebime aukštą vertę, kuri čia visuomet karaliavo. Daugelis lubų yra su freskomis, sienos yra šiltų spalvų, kas sukuria jaukumo, kambariuose vyrauja spavų tonų gama, pažadinanti jausmus. Ypač originalus yra pasirinkimas kambarius įrengti įvairiais stiliais, taip suteikiant galimybę klientui apsigyenti jam patinkančiame kambaryje. Ir tiems, kas vertina klasiką, ir tiems, kas vertina modernumą, tiems, kas mėgsta šiltus medžio atspalvius ir tradicinę apdailą,  bei tiems, kas mėgsta drąsius šiuolaikiškus sprendimus.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Emilija-Romanija 

Provincija: Modena

Zona: Modena


Tipas: prašmatnios vilos - prestižiniai namai

Vidaus plotas: maždaug 1000 kv.m. 

Išorės plotas: maždaug 1 ha


Prašmatni XIII a. vila 

 

Pirmas aukštas: 

Įėjimas 

Svetainė 

Virtuvė 

Skaitykla 

Valgomasis 

 

Antras aukštas: 

7 miegamųjų su vidiniais vonios kambariais 

 

Trečias aukštas: 

3 miegamųjų su vidiniais vonios kambariais  

Butas maždaug 45 kv.m. 

Bilijardo salė 

 

Aukštai tarpusavyje yra sujungti pagrindiniais laiptais, paslaugų laiptais ir liftu. 

 

Šiuo metu nenaudojamas tvartas, statytas tuo pačiu metu, kaip ir vila, ir du paslaugų pastatai/sandėliai statyti XX a. 


Emilija-Romanija – Modena: Bolonija 40 km - Modena 20 km - Ferara 70 km - Maranelas 36 km - Golfo Klubas 23 km - Hipodromas 10 km - Bolonijos oro uostas 28 km - Autostrada: A14 Borgo Panigale 28 km.

Ref: 0424
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prašmatnus nekilnojamas turtas

parduodami prašmatnūs namai
prestižinės vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Modena

Emilija-Romanija – Modena: Prašmatni vila stovi 30 km nuo Bolonijos kalvų ir tik 15 km nuo Modenos. Apgyvendintas nuo priešistorinių laikų, miestas saugo senovinius bronzos civilizacijos ir pirmųjų geležies metų palaikus. Beveik neabejojama, kad čia gyveno galai, o apie tai, kad romėnai buvo okupavę šią teritoriją liudija labai konkretūs radiniai. Tik Bizantijos laikotarpiu teritorija, kur gimė parduodama prašmatni vila, 1 val. nuo Florencijos, sugrįžo į vystymosi stadiją. Longobardų okupacijos metu buvo suprojektuotas senasis miestas, pavadintas Borgo Rotondo. Vėliau Emilijos-Romanijos miestas buvo pavaldus Bolonijai ir nežiūrint didžiųjų karų, kurie tuo metu siaubė centrinę Italiją, daug teritorijos zonų buvo atstatytos ir tapo kultivuojamos bei tinkamos gyventi. 

Modena, daugelį šimtmečių buvusi Este kunigaikštystės sostine, iki kol buvo prijungta prie Italijos karalystės, buvo senovinė universiteto ir archivyskupų būstinė. Nuo 1947 m. mieste taip pat yra Armijos Karinės Akademijos ir Ginkluotosios policijos būstinės. Tarp visame pasaulyje pripažintų jos grožybių išsiskiria Katedra, Civica bokštas (Ghirlandina) ir miesto Didžioji aikštė, kuriuos saugo Unesco paveldas. Miestas, kur stovi parduodama prestižinė vila, yra vienas didžiausių ekonominių centrų. Čia savo būstines yra įkurę didieji maisto pramonininkai, stovi Parmigiano Reggiano gamybos centrai ir metalo industrijos. Modena yra pasaulinė sportinių automobilių sostinė, - Ferrari būstinė yra Maranello, o Maserati - mieste.