EMILIJOJ-ROMANIJOJ PARDUODAMAS PRAŠMATNUS NEKILNOJAMAS TURTAS

15 fotografija

Strateginėje Emilijos-Romanijos vietoje, viduryje kelio tarp Adrijos jūros pakrantės ir Romanijos kalvelių, šalia mažo antikinio miestelio, yra ši moderni prestižinė vila, kurios bendras plotas yra 650 kv.m. 

Elitinė gyvenvietė, parduodama Čezenoje, yra apsupta 5000 kv.m. sodu, gausiai apsodintu įvairiom gėlėm ir medžiais, kuris sudaro natūralią terasą, o joje glaudžiasi baseinas. Čia taip pat yra ežerėlis su lelijomis ir žuvimis, o nuo jo atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą, Milano Maritimą ir Červiją.

Prestižinis nekilnojamas turtas yra išsidėstęs per keturis lygius, iš kurių vienas yra pusrūsyje. Ten randame taverną su židiniu, prijungtą virtuvę ir vonios kambarį. Pirmame aukšte yra erdvi svetainė su židiniu, patalpa, naudojama kaip darbo kambarys, vonios kambarys ir didelė virtuvė su krosnimi. Šitame aukšte yra šildoma veranda ir pavėsinė, kurių pavėsyje galima atsipalaiduoti saulėtomis dienomis. Antrame aukšte yra trys vonios kambariai, keturi miegamieji, iš kurių trijuose yra balkonas. Trečiame aukšte yra gyvenama mansarda su vonios kambariu.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Emilija-Romanija

Miestas: Čezena 

Zona: Jūra


Tipas: prestižinės gyvenvietės - prabangios vilos

Vidaus plotas: 650 kv.m. 

Išorės plotas: 5000 kv.m.

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 5

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 4

 

Baseinas

Garažas

Žemė: 5000 kv.m.

 

Emilija-Romanija – Čezena: Forlì km 16 – Rimini km 33 – Milano Maritima km 17 – Červija km 16 – Bolonija km 79 – Golfo Klubas Čezena km 5 – Grand Hotel Terme della Fratta km 8 – Forlì oro uostas km 15 – Autostrada: išvažiavimas Čezena km 5.

Ref: 0147
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamos vilos

istorinė buveinė
prestižinis nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Emilija-Romanija, Čezena

Emilija-Romanija – Čezena: Pirmieji Čezenos gyventojai greičiausiai atsirado apie VI-V a. prieš Kristų, dėka "umbro-etruskų”. Tačiau tik atvykus romėnams, maža gyvenvietė tapo kaimeliu. XII a. Čezena tampa laisvu miestu. XIII a. yra charakterizuojamas daugeliais miesto valdžios pokyčiais, kuomet Čezena keitėsi nuo nepriklausomo miesto iki bažnyčios valdos, o vėliau priklausė vietiniams valdovams. 

Kitais metais Bažnyčia perduoda Riminio valdovui Galeotto I Malatesta miesto, tiksliau to, kas liko iš jo, valdymo mandatą ir taip Čezeną pradeda valdyti Malatesta ir tai buvo didžiausias Čezenos istorijoje klestėjimo periodas.

1465 m. Čezena, Emilijos-Romanijos miestelis, kur stovi parduodama prestižinė vila, grįžta į popiežiaus valdymą, bet jau 1500 m. į Romaniją ateina naujas valdovas: Cezaris Borgia pramintas “Valentinu”, kuris pastato mažą, bet galingą kunigaikštystę. Kritus kunigaikštystei, Čezena grįžta galutinai į bažnyčios valdas, kaip žemės ūkio centras.  Po karo Čezenoje vyko didelė miesto plėtra, o statybos pasiekia savo piką 1950-60 m. Kartu stipriai augo ekonomika, kuri pavertė miestą tarptautiniu žemės ūkio centru, ypač tyrimų ir biotechnologijos sityje.