ELITINĖ VILA PIZOJE

18 fotografija

Apsuptas Viduržemio augmenijos su savo tipiška augalų įvairove, stovi Pizoje parduodamas tipiškas Toskanos užmiesčio namas, kruopščiai restauruotas ir perdarytas į elitinę vilą, kurio bendras plotas yra maždaug 250 kv.m., o aplinkui yra erdvus 1 ha žemės plotas. 

Prabangus nekilnojamas turtas stovi ekologinio žemės ūkio viduje, kurio bendras plotas yra 37 ha. Jį sudaro miškai, gyvūnų ganyklos, grūdinių kultūrų pasėliai, vaismedžiai ir alyvmedžiai.

Parduodamos Pizoje vilos išorė yra praturtinta baseinu, barbekiu zona ir didžiuliu ąžuolu, po kurio galima atsipalaiduti ir mėgautis šių nuostabių vietų ramybe, o tuo pačiu metu ir dalyvauti žemės ūkio bei ganyklinėje veikloje. Dėka senų, neseniai atstatytų takelių, be viso kito, galima gėrėtis tipiška Toskanos gamta, stebint taip pat ir laukinius gyvūnus, tokius kaip elniai, dygliakiaulės, barsukai, vėžliai ir lapės. 

Prabangi vila yra pastatyta tipišku kaimišku Toskanos stiliumi ir sudalinta į 5 paprastus ir jaukius apartamentus. Pirmame aukšte yra vieno kambario butas, kuriame yra virtuvė, vonios kambarys ir miegamasis, bei dviejų ir trijų kambarių butai. Dviejų kambarių bute yra miegamasis, valgomasis su virtuvėle ir vonios kambarys, o trijų kambarių bute yra du miegamieji, valgomasis su virtuvėle, vonios kambarys ir sandėliukas. Antrame aukšte yra du trijų kambarių butai, kuriuose yra du miegamieji, valgomasis su virtuvėle, vonios kambarys ir erdvi veranda su sodo baldais. Labai jauki taip pat ir  maža, prieš įėjimą esanti, užeiga, kurioje yra įspūdingas židinys ir didelė veranda.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Piza 

Zona: Piza


Tipas: vilos Piza - parduodamos vilos Toskana 

Vidaus plotas: 250 kv.m.

Išorės plotas: 1 ha

 

1 vieno kambario butas:

Kambariai: 1

Vonios kambariai: 1

Virtuvėlė 


1 dviejų kambarių butas:

Kambariai: 1

Vonios kambariai: 1

Virtuvėlė 

Valgomasis: 1

 

3 trijų kambarių butai:

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 1

Virtuvėlė 

Valgomasis: 1


Baseinas

Žemė:1 ha

 

Toskana – Piza: Piza km 81 – Florencija km 85 – Siena km 83 - Castiglioncello km 48 – Piombinas km 67 – Livornas km 68 – terminis parkas km 86 – Golfas l'Abbadia Francesco Bottai km 49 – Pizos oro uostas km 91 – Autostrada: išvažiavimas Lucca est km 111.

Ref: 0171
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vila toskanoje

parduodamos fermos
prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Piza

Toskana – Piza: Pomarance, senovėje pilis ant Čečinos upės kairiojo kranto, buvo sutrumpinimas nuo Ripamarance. Čia randami etruskų, romėnų ir viduramžių radiniai liudija apie šioje teritorijoje virusį gyvenimą. Pomarance yra Toskanos kalvų zonoje, o jo teritorijoje stovi įvairūs kaimeliai. Kaimo bažnyčia, skirta Šv. Jonui Krikštytojui, saugo svarbius XIV a. ir XVI a. kūrinius ir vertingą Zaccaria Zacchi da Volterra 1502 m. spalvotą molinę prakartėlę. Toskanos miestelio istoriniame centre dominuoja savivaldybės rūmai ir Marzocco (Liūto) simbolis, kuris primena Florencijos dominavimą iki 1472 m.

Larderello yra svarbiausia teritorijos vieta dėl kylančių iš žemės vandens garų ir geoterminės energijos. XIX a. De Larderel šeima savo vardu pavadino Larderello kaimelį-fabriką, ir pradėjo eksplotuoti karštą vandenį, iš kurio išgaudavo boro rūgštį ir boraksą, naudojamus įvairiose pramonėse. Šiuo metu žemės vandens garai yra naudojami elektros energijos gaminimui moderniose “geoterminėse elektrinėse”.

Iš XIX a. Toskanos miestelyje išliko įvairūs rūmai, kurie kadaise priklausė vietinėms kilmingoms šeimoms, o šiuo metu juose yra įsikūrę muziejai bei istorinės kolekcijos, kaip pvz. Bicocchi rūmuose, kurių XIX a. baldai ir apstatymas leidžia lankytojams pažinti XIX a. laikotarpį iš arčiau. Ypač įdomūs yra Pomarance teatrai: Coraggiosi teatras ir De Larderel teatras, pastatyti XIX a. vid. ir iki šiol naudojami pagal paskirtį.