ELITINĖ VILA ANT FLORENCIJOS KALVELIŲ

20 fotografija

Florencijos provincijos širdyje, ant minkštų kalvelių, stovi ši parduodama elitinė sodyba iš akmens, kruopščiai restauruota nagingų meistrų, kurie išsaugojo originalią struktūrą. Parduodamos Toskanoje vilos niekas neužstoja nei iš vienos pusės, o ją supa gerai prižiūrėtas 2500 kv.m. sodas, kuriame  yra galimybė įrengti lauko baseiną. Prašmatnios nekilnojamo turto nuosavybės bendras plotas yra 600 kv.m. ir jis yra išsidėstęs per tris lygius, iš kurių vienas yra mansarda. Pastatas yra padalintas į du apartamentus, turinčius atskirus įėjimus. Pirmas apartamentas yra pirmame aukšte ir jame yra erdvi prieangio svetainė, du miegamieji, du vonios kambariai, dvi virtuvės ir du valgomieji. Šitame aukšte taip pat yra du garažai, du vonios kambariai ir dvi papildomos patalpos. Į kitą apartamentą patenkame dėka portiko, kuris vedą į vidinį įėjimą, kur laiptais patenkame į antrą aukštą. Šiame parduodamos elitinės vilos ant Florencijos kalvelių aukšte yra erdvi svetainė ir du miegamieji, keturi vonios kambariai, virtuvė su valgomuoju, darbo kambarys, kambarys-drabužinė bei dvi mažos dengtos terasos, nuo kurių atsiveria vaizdas į gražųjį sodą.  Iš šio apartamento svetainės patenkame į mansardą, kurioje yra vienas kambarys, vonios kambarys, darbo kambarys ir atviras salonas su sofa, bilijardo stalu ir aukštos kokybės baldais. Vidinės patalpos yra skoningai apstatytos elegantiškais baldais su prestižine apdaila, kas sukuria  šiai Toskanos parduodamai rezidencijai jaukią ir rafinuotą atmosferą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Parduodamos prašmatnios vilos  - vilos Toskanoje  

Vidaus plotas: 600 kv.m.

Išorės plotas: 2500 kv.m.

 

Apartamentas A:

Kambarys: 2

Vonios kambarys: 2

Svetainė: 1

Valgomasis: 2

Virtuvė: 2


Apartamentas B:

Kambarys: 2

Vonios kambarys: 4

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3


Sodas: 2500 kv.m.

2 garažai


Toskana – Florencija: Florencija km 40 – San Miniato km 8 - Čertaldas km 21 – San Gimignano km 36 – Piza km 51 – Livornas km 57 - Viaredžio km 66 – Golfo Klubas Fontevivo San Miniato km 6 – SPA Montekatini Termės km 18 - Florencijos oro uostas km 17 – Išvažiavimas autostrada: Firenze Scandicci km 19.

Ref: 0227
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodama vila toskanoje

užmiesčio namas toskanoje
pilis siena

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija: Pirmos neginčijamos žinios apie Vinči mus pasiekia apie tūkstantuosius metus ir beveik nėra abejonių, kad Vinči tvirtovė atsirado dėka grafų Guidi ir Alberti nuosavybės plėtros šioje zonoje. Tai buvo svarbi teritorija strateginių interesų prasme, dažnai besikertančių tarp Florencijos, Pizos, Lukos ir Pistojos. 1180 m. santykiai tarp Florencijos miesto ir grafų Guidi pagerėjo dėka Guido Guerra santuokos su Gualdrada, Bellicione Berti dukra, kuris buvo Florencijos draugas. Tačiau greitai grafų Guidi didybė dingo. Imperatorius Federikas II, 1220 m. investavo į Guidi valdas, tarp kurių buvo Empoli, Monterapoli, Čereto ir Vinči pilis. Tokiu būdu Vinči miestas ir pilis Toskanoje išliko feodalinėje epochoje, kol nebuvo prijungti prie Florencijos feodo. 1320 m. Castruccio Castracani nusiaubė Vinči, atnešdamas daug žalos ir skausmo; tik Montopoli 1329 m. taikos paktas tarp Pizos ir Florencijos užtikrino trumpą ramybės periodą.  

Toskanos miestelio gyentojai po Florencijos priežiūra išgyveno šlovės metus 1364 m., sugebėję atsilaikyti prieš Pizos ataką, kurie buvo pasisamdę profesionalų anglų kapitoną Giovanni Hawkwood, vadinamu itališkai Acuto, ir kuomet 1368 m. demaskavo kai kuriuos perbėgelius florentiečius, kurie beprasmiškai stengėsi sukiršinti Vinči prieš Florencijos respubliką. 1538 m. ryžtingasis Giovanni da Vinci kapitonas išsiskyrė savo drąsa ir diplomatiniais sugebėjimais, priversdamas atsitraukti ispanijos kareivius, kurie norėjo apiplėšti Vinči ir Čereto Guidi. Šiais faktais yra praturtinamas Toskanos miestelio Vinči istorija, bet jo vardas mums per amžius primins nepralenkiamą genijų Leonardą, kuris gimė Vinči miestelyje 1452 m.