ELITINĖ REZIDENCIJA FLORENCIJOS ŠIRDYJE

14 fotografija

Esanti istoriniame Florencijos centre, šalia Ponte Vecchio (Senojo tilto), Piazza della Signoria (Valdovų aikštės) ir Galleria degli Uffizi (Ufici muziejaus), parduodama ši elitinė rezidencija, įsikūrusi prabangiuose XIX a. rūmuose, neseniai restauruotuose. Parduodama nekilnojamojo turto nuosavybė, esanti Toskanos sostinės širdyje, mėgaujasi prestižine padėtimi, nes ne tik, kad langai išeina į įžymiąją Arno upės pakrantę, bet vaizdas nuo jos apima ir Mikelandželo aikštės panoramą. Ši parduodama vila buvo meistriškai restautuota bei praturtinta architektūrine apdaila, kuri puikiai susiderina, sukurdama jaukią ir malonią atmosferą, tipišką antikiniams Toskanos rūmams.

Vila yra išsidėsčiusi per tris aukštus, kuriuose yra vienuolika erdvių apartamentų, iš kurių, kai kurie yra su vaizdu į  Arno pakrantę, o kiti siūlo miesto varpinių vaizdą. Elitinė parduodama rezidencija yra su visais šiuolaikiniais patogumais ir čia yra vienas ar daugiau miegamųjų, svetainė-valgomasis su virtuvėle ir vonios kambarys. Vidaus patalpos yra kruopščiai apipavidalintos su rafinuota klasikine apdaila, kuri susilieja su šiuolaikiniais patogumais. Nuosavybė siūlo erdvias ir šviesias patalpas, kuriose jus apgaubs šilta atmosfera, čia esanti dėka parketinių ir molinių plytelių grindų, bet labiausiai dėka langų, kurie siūlo vaizdą į Arno upės pakrantę. Įtaigus ir nuostabus kraštovaizdis yra tai, kuom galima mėgautis sėdint erdvioje panoramnėje terasoje, esančioje ketvirtame rezidencijos aukšte.

Nuosavybę papildo 95 kv.m. apartamentas, turintis nepriklausomą įėjimą, kurio rūsyje yra vyninė, o pirmame aukšte yra trys vonios kambariai, skalbimo zona, virtuvė ir kiti papildomi kambariai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Vila Toskanoje  - Vila parduodama Florencija   

Vidaus plotas: maždaug 1100 kv.m.

Išorės plotas: 273 kv.m.

 

Elitinis namas: 947 kv.m.

10 apartamentų:

Kambarys: 1

Vonios kambarys: 1

Valgomasis-svetainė: 1

Virtuvėlė: 1 


1 apartamentas:

Kambariai: 2

Vonios kambarys: 1

Valgomasis-svetainė: 1

Virtuvėlė: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


SPA

Išskirtinis sodas: 230 kv.m.

 

Kiemas: 227 kv.m.

Rūsys: 50 kv.m.

Panoraminė terasa: 46 kv.m.

Privati automobilių stovėjimo aikštelė

 

Toskana – Florencija: Luka km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Abetono Kalnas km 48 - Florencija km 2 - Montekatini termės km 35 – Golfo Klubas Poggio dei Medici km 30 - Florencijos oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2.

Ref: 0208
Kaina: Nuo 5M iki 10M

vyno gaminimo įmonė

elitinės vilos
vilos toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana - Florencija plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.