Elitinė nekilnojamo turto nuosavybė Florencijoje

20 fotografija

Esanti nuostabioje panoraminėje padėtyje, su žavingu vaizdu į Florencijos ir Fiezolės miestus, yra parduodama ši istorinė antikinė vila, pastatyta XVI a. aplink XIII a. namą-bokštą, kurio liekanos iki šiol dar yra išlikusios, pvz perimetrinės sienos, kai kurie langai ir skliautinės lubos. Gausiai apsodinti terasiniai sodai ir miškai su pušimis, kiparisais ir ąžuolais supa parduodamą Toskanoje nuosavybę, kuriai priklauso 26 ha žemės.

Nuo elitinės nekilnojamo turto nuosavybės, esančios Florencijoje, atsiveria nuostabus vaizdas, kuris apima nuo Kjanti iki Apuano alpių. Į ją įeina dvi struktūros: pagrindinė vila ir elitinė sodyba, kurių bendras plotas yra 2350 kv.m.

Parduodama pagrindinė vila, kuri yra keturių aukštų, buvo kruopščiai restauruota, kas leido atgaivinti originalų jos grožį, kreipiant ypatingą dėmesį į tokius elementus, kaip medinės lubų sijos, molinių plytelių grindys ir originalūs durų ir langų rėmai, pagal tipišką Toskanos tradiciją. Čia yra erdvios ir elegantiškos svetainės su židiniais, labai šviesios patalpos, o ypač patrauklus yra  mažas vidinis kiemas, kuris dar labiau praturtina struktūrą.

Elitinė sodyba, kuri yra taip pat parduodama, yra dviejų aukštų, o jos bendras plotas yra 350 kv.m.

Vidaus patalpų apdaila bei antikiniai baldai sukuria šiltą, jaukią ir artimą atmosferą: tai ideali, apsupta Toskanos laukų ramybės, buveinė poilsiui.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Parduodamas vilos Toskana - Antikinės vilos   

Vidaus plotas: 2350 kv.m.

Išorės plotas: 26 ha

 

Pagrindinė vila: 2000 kv.m.

Sodyba: 350 kv.m.


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Bendras žemės plotas: 26 ha 

  

Toskana – Florencija: Fiezolė km 2 – Florencija km 10 – Montespertoli km 48 – Kastellina in Kjanti km 51 - San Džiminjanas km 63 - Montekatini Termė km 68 – Luka km 98 - Piza km 118 – Dante AlighieriGolf & Country Club SPA km 0,5 - Florencijos oro uostas km 8 – Autostrada: išvažiavimas Firenze sud km 7.

Ref: 0259
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prabangus namas

florencija vilos
vila toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana – Florencija: Parduodamos elitinės vilos vieta, - miestelis šalia Florencijos, turi senas ištakas. Pastatų liekanos liudija apie čia buvusią galingą etruskų gyvenvietę jau VII a. prieš Kristų. Vėliau, apie 225 m. prieš Kristų visoje Toskanos zonoje dominavo Galai, kurie buvo išvaryti Romėnų. 

Civilinio karo metu Toskanos miestelis netoli Florencijos pasipriešino Romai ir dėl to buvo skaudžiai nubaustas Porčijo Katonės. Ginče tarp Silos ir Marijaus, palaikė pastarąjį.

Miestelis šalia Florencijos buvo pagrindinė karinė būstinė, aplink kurią  susiformavo romėnų miestas Faesulae, kuris greitai, dėka didelių pastatų (teatras, termės, Kapitolijus, forumas, daugybė šventyklų.…), tapo svarbiausiu Toskanos regiono centru. Jo prestižas sumenko dėl barbarų invazijos ir dėl kaimyninės Florencijos vystymosi. 405 m. į Toskanos miestelį įsiveržė Gotai. 540 m. ilgai truko Belisario apgultis, kuomet buvo priverstas pasiduoti dėl bado. Longobardų ir karolindžijos periodu Fiezolės vyskupai mėgavosi savo tiek politine, tiek ekonomine valdžia, kuri baigėsi 1125 m., kuomet miestelis atiteko galingajai Florencijai. Nuo tada Fiezolė liko visuomet susijusi su kaimynine Florencija, nors ir išlaikydama aiškią autonomiją, ir tapo prestižinių elitinių vilų buveine bei rafinuoto turizmo traukos centru, kuris tęsiais iki šiol, - čia atvyksta tie, kas vertina jos kraštovaizdžio ir meninį grožį.