ELITINĖ ISTORINĖ BUVEINĖ PJEMONTE

1 fotografija

Parduodama Pjemonte, apsupta žalių Novi Ligurės kalvelių, stovi ši nuostabi antikinė rezidencija, kuri mėgaujasi žavinga panorama ir yra apsupta 4 ha parku. Tai istorinė elegantiška buveinė, puikaus stovio, kurios bendras plotas yra maždaug 1900 kv.m., niekuom neapstatyta iš visų keturių pusių, visiškai aptverta tvora. Kompleksas susideda iš prašmatnios trijų lygių vilos ir priestato.

Šimtametis parkas yra gerai prižiūrėtas ir gausiai apsodintas medžiais ir krūmais, jame yra daug pėsčiųjų takų ir išakmenuotų takelių, praturtintų laiptais, statulomis, fontanais, šuliniais ir žavingu naktiniu apšvietimu. Parkas yra natūralus rojus gyvūnams, - čia galima pamatyti kiškius, fazanus, stirnas ir voveres. Parduodama buveinė yra ant kalno viršūnės, netoli nuo Torino, taigi žvilgsnis gali aprėpti nuo miesto iki Gavi kalvelių.

Pjemonto kraštovaizdžio grožis derinasi su šio parduodamo nekilnojamo turto interjero didybe ir elegancija. O antikinių baldai ir apdaila mus nukelia į senovinus laikus. Įspūdingi yra Kararos marmuro židiniai (XIX a.) arba mediniai, statyti greičiausiai XVI a., bei molinių plytelių grindys arba su “Venecijos mozaika” svetainėse, arba “Dženovos mozaika” XX a. pradžios miegamuosiuose. Vertos dėmesio taip pat yra freskos, kurios praturtina erdves ir sukuria malonią ir jaukią atmosferą, kaip pavyzdžiui freska priėmimo salėje, kurią nutapė įžymus menininkas Barabinas. Istoriniame komplekse taip pat yra koplyčia iš plytų, greičiausiai statyta XVII a. ir neseniai restauruota, joje įspūdinga yra tos pačios epochos kaltos geležies lempa.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Alesandrija 

Zona: Novi Ligurė


Tipas: Vila Pjemontas  - Parduodamas nekilnojamas turtas Torinas

Vidaus plotas: maždaug 1900 kv.m.

Išorės plotas: 4 ha


Vila: 1385 kv.m.

Kambariai: 15

Vonios kambariai: 6

Svetainė: 5

Valgomasis: 2

Virtuvė: 3


Priestatas: 496 mq

Kambariai: 8

Vonios kambariai: 2

Virtuvė: 2


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

 

Koplyčia

Parkas: 4 ha

 

Pjemontas – Novi Ligurė: Alesandrija km 23 – Torinas km 117 – Milanas km 88 – Dženova km 50 – Pavija km 71 – Specija km 146 – Pjačenca km 91 – Redžijo Emilija km 186 – Golfas Gavi Kalvelės km 3 – Saličės termės km 22 – Milano oro uostas km 90 – Autostrada: išvažiavimas Novi Ligure km 6.

Ref: 0201
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vilos torinas

elitinis namas
prabangus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pjemontas, Alesandrija

Pjemontas – Alesandrija: Novi Ligurė dėl savo istorijos iš dalies turi būti dėkinga Dženovai, kurios Respublikos dalimi buvo nuo 1447 m. iki 1745 m. ir nuo 1749 m. iki 1797 m.; daugelis įžymių Genovos gyventojų išsirinko šį miestą, kaip vasaros rezidencijos vietą ir jį praturtino žavingais pastatais, kuriais dar ir šiandien galime žavėtis eidami istoriniu centru. 

XII a. miestelis, esantis ant ribos tarp Ligūrijos ir Pjemonto, buvo nepriklausomas iki tol, kol Federikas Barbarosa jį atidavė Tortono miestui, o vėliau jis atiteko Dženovai. Tai buvo turtingas pražydėjimo periodas, bet jis buvo nutrauktas Karlo Emanuelės III di Savoja okupacijos. Novi Ligurė, kur stovi parduodama nuostabi prašmatnioji vila, yra žymi dar ir dėl to, kad joje gimė Paolo da Novi, pasiturintis šilko dažytojas, kuris persmelktas paprastų žmonių idealų, dalyvavo antiaristokratiniame gyventojų sukilime prieš Dženovą, išvarė prancūzų gubernatorių Luidžį XII ir pats užėmė kunigaikščio kėdę; jam buvo nukirsta galva šuolaikinėje Mateoti aikštėje, o Dženovoje yra jo atminimui skirta aikštė.

Pjemonto miestelio istorija yra pažymėta ir Novi Ligurės mūšiu, kur buvo dislokuoti austrų ir rusų kariai. Rusams vadovavo Suvorovas, kuris kovėsi prieš prancūzus, vadovaujamus  generolo Joubert; kova pasibaigė 1799 m. rugpjūčio mėn. 15 d. austrų-rusų karių pergale ir šis mūšis minimas, kaip vienas iš žiauriausių visos Napoleono epochos metu.