ELITINĖ BUVEINĖ GROSETE

20 fotografija

Parduodama nuostabi ūkinė ferma, esanti viename iš gražiausiu ir įdomiausių Maremos Toskanoje miestelių, nuo kurios atsiveria nuostabūs ir unikalūs vaizdai į jūrą, kalnus ir kalveles. 

Prabangus namas stovi strateginėje padėtyje, nes yra Saturnijos plokštumoje, nuo kurios atsiveria žavinti panorama. 

Tai sena ūkinė ferma, kruopščiai perdaryta į žavingą buveinę, kuri susideda iš pagrindinio maždaug 250 kv.m. pastato ir priestato su galerija, 95 kv.m. Aplinkinė žemė yra 1 ha ir dėka jos padėties galima mėgautis erdvia panorama nuo Groseto Toskanos jūros, golfo laukų iki artimų termių.

Pagrindinė vila yra dviejų aukštų: pirmame aukšte yra du miegamieji, vonios kambarys, svetainė, virtuvė, valgomasis ir dvi galerijos. Antrame aukšte yra trys miegamieji ir du vonios kambariai.  

Parduodamas priestatas yra vieno aukšto ir jame yra miegamasis, vonios kambarys, svetainė su virtuvėle bei galerija.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Grosetas 

Zona: Saturnija


Tipas: parduodamos fermos - Toskanos nekilnojamas turtas 

Vidaus plotas: 345 kv.m.

Išorės plotas: 1 ha


Pagrindinis pastatas: 250 kv.m. 

Kambariai: 6

Vonios kambariai: 3

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1

Svetainė: 1

 

Priestatas: 95 mq

Kambariai: 1

Vonios kambariai: 1

Svetainė: 1

 

Kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 5

 

Baseinas

Žemė: 1 ha

 

Toskana – Grosetas: Grosetas km 49 – Bolsenos ežeras km 47 – Florencija km 191 – Perudžija km 112 – Orvieto km 69 – Saturnijos Termės ir Golfo Klubas km 3 – Argentario km 22 – Fiumicino oro uostas km 149 – Autostrada: išvažiavimas Orvieto: 70.

Ref: 0167
Kaina: € 1.300.000

toskanos užmiesčio namas

elitinė vila
istorinė buveinė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Grosetas

Toskana – Grosetas: Poggio Murella tai dalis Manciano vietovės, Groseto savivaldybėje, įkurta XVIII a. pabaigoje. Vėliau Toskanos miestelis plėtėsi išilgai kelio, kuris vedė link bažnyčios. Aplink jį kilo namų grupės, dėka žemės savininkų ir piemenų šeimų, kurie dirbo Maremoje.  

Toskanos miestelio Manciano kilo apie tūkstantuosius metus ir tapo Aldobrandeschi nuosavybe, kurie pastatė tvirtovę, kurioje šiuo metu yra įsikūrusi savivaldybė. XIV a. buvo užgrobtas Orvieto, vėliau atiteko Orsini di Pitigliano, o dar vėliau priklausė Medičiams iš Florencijos, tapdamas Toskanos Didžiosios Kunigaikštystės dalimi.

Istorinis Maremos miestelio Toskanoje centras, kurį apibūdina viduramžių stilius, yra turtingas pastatais ir paminklais, tarp kurių imponuojanti neseniai restauruota San Leonardo bažnyčia, kurios viduje yra keletas svarbių darbų, pvz. Paride Pascucci paveikslas, vaizduojantis šventąjį miesto globėją; Laikrodžio bokštas, kuris stovi keli metrai nuo bažnyčios; Sienos tvirtovė, kuri kartu su Aldobrandesca tvirtove šiuo metu yra savivaldybės būstinė; Santissima Annunziata bažnyčia, naujoje miestelio dalyje, ir miesto parkas, kuriame yra kito vietinio dailininko Pietro Aldi statula.