Elegantiškas tiek pilis parduodamas netoli Florencijos

full screen
54 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Florencijos provincijoje, Impruneta srityje, yra tai stulbinantis vilos pardavimui su bokštais ir Izrobots profilių; labai žavus mažas pilis gamtos apsuptyje.
Tai puikiai renovuotas nuosavybė stovi pasakoje panašaus aplinkoje, matuoja 550 m2 ir yra apsuptas sodrus 4000 m2, parkas siūlo išlikusių sritis pavėsyje ir pavydėtinas privatumą; nuostabus baseinas neseniai buvo pastatytas šio turto atgal.
Šis viešbutis šiuo metu padalintas į penkias nepriklausomas butai, kiekvienas featuring puikus apdailos ir rafinuotas parketo grindys.
Šis prabangus namų yra sudarytas iš keturių aukštų, namas aštuonių miegamųjų ir aštuonių vonios iš viso. Jos gerai pasiskirsto ir šviesūs kambariai, yra elegantiškas ir gerai rafinuotas, siūlanti elegantiškas dailylentės, aukštos kokybės baldai ir vertingas parketo grindys, kad sukurti šiltą ir jaukią atmosferą. Šiuolaikinio baldai sukuria gražus kontrastas su vila "S eksterjeras, kuris primena viduramžių pastatų su Izrobots bokštai.
Šio Luxury Villa nugaros, be Pasakų baseinas, apsuptas žalumos, yra didelė lauko gyvenamasis plotas su mažais stalai, sofos ir kėdės, kuris yra puikus "Al fresco" restoranų ir atsipalaiduoti prie savo namų privatumą ; namų, kuri siūlo ramią ir privačią erdvę nepaisant to, kad netoli miesto.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Florencija
Savivaldybė: Impruneta

Tipas: prabangūs vilos

Vidinis paviršius: 550 m2
Išorinis paviršius: 4000 m2

4 aukštų
5 apartamentai
8 miegamieji
8 vonios
Plaukiojimo baseinas
Lauko gyvenamasis plotas

Florencija už 10 km - Siena 65 km - San Gimignano 50 km - Arecas 72 km - Versilia 115 km - Golfo klubas už 6 km - Terminis Spa 15 km - Florencija oro uostas už 25 km - Highway išeiti už 5 km

Ref: 3102
Kaina: € 2.200.000

Luxury Villa

Toskana pilis
Florencija vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Florencija yra apskrities sėdynės už Toskanos ir yra didinga grožio ir begalinis žavesys. Florencija garsėja savo daugelio prabangių vilų, esančių miesto centre ar ant aplinkinių kalvų. Turtinga istorija, Florencija siūlo savo piliečiams ir lankytojų iš viso pasaulio paminklų neprilygstamą grožio, nuostabių aikščių ir žavus nuomonėmis.
Tarp lankytinų vietų mes vadiname "Piazza della Signoria su savo didinga Palazzo Vecchio, Santa Maria del Fiore katedra, į Giotto bokšto varpas, Uffizi galerija, The Corridoio Vasariano, Palazzo Pitti, Galleria Akademijos, Ponte Vecchio, Lungarni ir Piazzale Michelangelo.
Florencija yra Renesanso lopšys, taip pat žinomas dėl savo puikių istorinių simbolių, tokių kaip Dante Alighieri ir Lorenzo il Magnifico.
Šiandien ji yra viena iš labiausiai išskirtinių vietų mados parduotuvių, barų, Amerikos barų ir daugelio madingų klubų.