Elegantiška prašmatnioji vila su baseinu Umbrijoje

full screen
62 fotografija

Ternio provincijoje, Umbrijoje, apsupta žaviu kraštovaizdžiu, kur akys pasiklysta žalumoje, yra parduodama ši žavinga prašmatnioji vila.

Kompleksas, kuris buvo neseniai pastatytas, susideda iš dviejų pastatų, o jo bendras vidaus plotas yra 480 kv.m.: pagrindinės, didingos ir elgantiškos vilos plotas yra 400 kv.m., o dviaukščio priestato - 80 kv.m. 

Visa tai supa 13.500 kv.m. žemė, kuri driekiasi tarp žavingų Umbrijos kalvelių. Čia yra užburiantis, panoraminis, dviejų lygių baseinas su zona, skirta vaikams. Žemę praturtina prašmatnioji Viduržemio jūros augmenija.

Nekilnojamas turtas, kuris yra trijų lygių, buvo pastatytas iš prabangaus vietinio akmens, naudojant aukščiausios kokybės apdailos medžiagas. Vila yra praturtinta nuostabiais portikais ir terasomis per maždaug 70 kv.m. 

Rūsyje yra darbo kambarys, sporto salė ir spa su turkiška pirtimi, paslaugų patalpos, skalbykla, vonios kambarys ir du miegamieji. Pirmame aukšte yra žavi svetainė su akmeniniu židiniu, erdvi ir šviesi virtuvė, du miegamieji, iš kurių vienas yra su terasa, drabužinė ir du vonios kambariai. Viršutiniame aukšte yra šeimininkų apartamentas su židiniu ir privačiu vonios kambariu bei terasa stogo aukštyje.

Umbrijos laukų ramybės ir tylos oazėje, kur galima žavėtis išskirtiniais saulėlydžiais nuo baseino krašto, šie parduodami svajonių namai siūlo maksimalų komfortą ir ramybę, esant tik keli žingsniai nuo miesto centro.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Umbrija

Provincija: Ternis 


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas: 480 kv.m. 

Išorės plotas: 13.500 kv.m.


Pagrindinė vila: 400 kv.m.

20 kambarių

5 vonios kambariai

5 miegamieji

Portikai: 70 kv.m.

Priestatas: 80 kv.m.

Baseinas: 5X10 m

Baseinas vaikams: 2X10 m


Miestelio centras 200 m – Roma 70 km – Florencija 180 km – Išvažiavimas A1 5 km – Viterbas 30 km – Spoletas 60 km – Fiumicino oro uostas 100 km 

Ref: 1204
Kaina: € 1.200.000

parduodamos vilos

umbrija
lionard liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Ternis

Ternis, žavingasis Umbrijos Centrinėje Italijoje miestas, nuo pat  XIX a. nuolat buvo industrinio vystymosi miestas, kur buvo pastatytos pirmosios plieno liejyklos. Nežiūrint stipraus bombordavimo kurį teko patirti antrojo pasaulinio karo metu, šis miestelis išliko pagrindine Umbrijos ir Italijos ekonomine atrama.

Žinomas ir tokiu pavadinimu, kaip “Įsimylėjėlių miestas”, kadangi Šv. Valentinas buvo jo vyskupas ir čia yra saugomos jo relikvijos. Miesto simbolis yra Thyrus arba Tiro drakonas, pagrindinis legendos veikėjas, kuomet jis kaunasi prieš narsųjį riterį, kuris jį nugali ir išlaisvina Ternį iš jo jungo. 

Miestas yra tankiai apgyvendintas, jo teritorijoje ir šalimuose miesteliuose bei visos provincijos laukuose stovi daugybė prašmatnių vilų ir svajonių namų, esančių pačiose strategiškiausiose ir geidžiamiausiose vietose.

Dėka tipiško Viduržemio jūros klimato, šios žavios vietos yra taip pat ir ypatingai jaukios ir atpalaiduojančios. 

Tarp paminklų ir idomiųjų vietų verta paminėti Fausto Amfiteatro griuvėsius ir senovinės miesto sienos likučius, Ternio Katedrą, Šv. Pranciškaus bažnyčią, Šv. Valentino baziliką, Kardo rūmus, Respublikos aikštę, Tačito aikštę, Solferino aikštę, Archeologinį muziejų ir žaviuosius Marmorės krioklius.