Elegantiška istorinė rezidencija Milane

19 fotografija

Tičino parko širdyje stovi parduodama istorinė rezidencija, tipiška Lombardijos tradicijoms, kuri yra pavyzdys įžymios Milano kilmingųjų vilos. Ji buvo pastatyta savininkų išilgai Naviglio Grande XVI a. Bet tik 1750 m. parduodama prabangi vila, statyta XVI a., įgavo savo dabartinę "U" formą. Praėjus akmeniniu tiltu, kurio šonuose auga keturi šimtamečiai platanai, pasiekiame parduodamos elegantiškos antikinės vilos itališko stiliaus sodą, kuris skiria nuosavybę nuo Naviglio Grande. Pastatas, kaip jau buvo paminėta, yra "U" formos ir yra išsidėstęs per du aukštus. Pagrindinėje dalyje yra erdvi svetainė su dekoruoto žvyro grindimis, senovinis židinys ir durlangiai, kurie išeina į Milano prašmatnios vilos sodą, kur buvo įrengta maždaug 140 kv.m. kaldintos geležies pavėsinė. Tame pačiame aukšte yra du vonios kambariai, svetainė su durlangiais, sujungta su sodu, ir laiptai, kurie veda į viršutinį aukštą. Jame yra butas, susidedantis iš svetainės-valgomojo su mažu balkonu akmeninėmis grindimis ir kaldintos geležies turėklais, vonios kambarys, virtuvė, kambarys ir pagrindinis vonios kambarys, - ir visa tai įrengta naudojant prestižinę apdailą. Iš dešinės pastato pusės yra didelės medinės durys, kurios atsiveria į erdvią patalpą, šiuo metu naudojamą kaip garažas, šalia kurio yra malkinė, sandėlys ir skalbykla. Šiame aukšte yra virtuvė, kurios langai išeina į parką, sujungta su elegantišku valgomuoju parketinėmis grindimis. Laiptai veda į viršutinį aukštą, kur yra svetainė-valgomasis, praturtintas parketinėmis grindimis, medinėmis lubomis ir židiniu, keturi miegamieji ir du vonios kambariai. Iš kairės prabangios Milano vilos pusės, pirmame aukšte yra du dideli sandėliai, didelė virtuvė ir nepriklausomas butas, susidedantis iš svetainės, virtuvės, vonios kambario ir miegamojo. Lipant išoriniais laiptais patenkame į kitą butą su didele virtuve, dviem kambariais ir vonios kambariu. Kiti du butai papildo pastatą, iš kurių vienas yra trijų kambarių, o kitas - keturių.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lombardija 

Provincija: Milanas

Zona: Milanas


Tipas: Vila Milanas - Parduodamos vilos Milanas

Vidaus plotas: 1.530 kv.m. 

Išorės plotas: 9.600 kv.m.


Prašmatni vila:

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 4

Svetainės: 2

Valgomasis: 2

Virtuvė: 1


Prašmatnus namas su 6 butais


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Sodas: 9.600 kv.m.


Lombardija – Milanas: Milanas km 23 - Novara km 22 - Madžiorės ežeras km 36 - Monza km 37 - Pavija km 43 - Komo km 58 - Varese km 65 - Golfo Klubas km 5 km - SPA km 25 - Milano Malpensa oro uostas km 27 - Autostrada: išvažiavimas Genova/Torino/Varese-Gravellona Toce/Como-Chiasso km 18.

Ref: 0401
Kaina: € 3.150.000

parduodama vila Milanas

nekilnojamas turtas Milanas
Milane parduodamos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Milanas

Lombardija – Milanas: Lugagnano, kur yra prestižinė nuosavybė, buvo plačiai apgyvendintas išilgai Milano Naviglio, kuris driekėsi iki pat Abbiategrasso ir Robecco ribų. Manoma, kad pavadinimas kilo iš "Lucanianus", būdvardžio, kylančio iš daiktavardžio "Lucanius". Viduramžiais Milano miestelis, kur stovi parduodama prestižinė prašmatioji vila, buvo išsidėstęs aplink pilį, kurią supo griovys ir kuri priklausė įvairiems valdytojams. Vietinė jo istorija per daugybę amžių yra tokia pati, kaip ir pilies savininkų, apie kurią aptinkame tik užuominas dokumentuose. XIII a. priklauso Casterno šeimai, o vėliau Pietrasanta šeimai. 

1358 m. vasario 1 d. Uberto di Pietrasanta ją kartu su žemėmis pardavė gretimos Robecco teritorijos šeimininkui. 1451 m. Milano kunigaikštis, Francesco Sforza, ją davė valdyti Baldassarui Barzi ir jo palikuonims. Bet kapitonas Girolamo Barzi buvo nubaustas už brolžudystę ir Milano miestelio nuosavybė 1656 m. balandžio 30 d. buvo paaukota parlamentui, o 1657 m. birželio mėn. 28 d. buvo perduota generolui Giovanni Vasquez de Coronado, Milano kaštelionui, su galimybe perduoti ją kitiems. 1657 m. liepos mėn. 15 d. Lugagnano buvo valdomas kunigaikščio Angelo Trivulzio, bet 1672 m. rugsėjo mėn. 22 d. kapitonui Girolamo Barzi, parlamento paleistam į laisvę, pavyko atgauti Lugagnano ir Robecco bei perduoti juos vaikams. Tuo metu, kai Milano Lugagnano patyrė įvairius sunkumus ir keitėsi jo valdovai, Cassinetta turėjo ramesnę istoriją, sugebėdama išlaikyti savo nepriklausomybę. Gali būti, kad jos pavadinimas kilo nuo Cassina Biraga, paminint įkūrėją Maffiolo Birago, vieną iš personažų, palikusių didžiausią ženklą šiame miestelyje. 

Kilmingasis Maffiolo Birago, Aula della Camera Ducale di Filippo Maria Visconti mokytojas, 1435 m. įsakė pastatyti seniausią vietos bažnyčią, skirtą Betai Vergine ir S. Antonio Abate. 1428 m. tie patys Birago, leidus kunigaikščiui Filippo Maria Visconti, iškasė kanalą, kuris prasidėjo nuo Naviglio Grande ir ėjo per Milano miestelį, priversdamas suktis tuo metu veikusio malūno sparnus. Šis kanalas, dar ir šiandien vadinamas Roggia Biraga, pabrėžia dviejų Milano miestų Lombardijos vietovėje Cassinetta ir Lugagnano ribą.