ELEGANT Vila Parduodama Forte dei Marmi

54 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Tai puikus prabangūs vilos parduoti, įsikūręs Forte dei Marmi širdyje, yra tikras lobis Versilia.
Naujas pastatas, apsuptas gerai manicured 1100 m2 sode, tai gyventi yra šalia išskirtinės Roma Imperiale vietovėje, vos keli žingsniai nuo Garsiausi restoranai, klubai ir jūros šalutinis kurortai.
Mes prieigą per įėjimo Driveway, su elegantišku baltu veranda, du lauko erdves puikiai tinka atsipalaiduoti ir linksmas. Vienas iš poilsio zonos atsiveria apvalios formos sūkurinė lauko vonia, kurie gali sutalpinti iki keturių žmonių. Paprašius, tai taip pat įmanoma, taip pat pridėti: suomiška pirtis ir nedidelė salė.
Sodas yra puikiai suskirstytos, siekiant pasiūlyti poilsio saulės plotas stogu dengtas stovėjimo vietą ant nugaros, ir terasa, su stalu ir kėdėmis, naudojamas kaip valgomojo zona.
Ši elegantiška prabanga vila pastatyta dviejų lygių: pirmame aukšte su holas, holas, valgomasis kambarys, virtuvė, miegamasis ir du vonios kambariai; antrame lygyje yra du magistro miegamieji su atskirais vonios kambariais ir spinta kambaryje.
Rūsyje yra didelė smuklė naudojamas kaip namų kino teatro, lyginimo kambarys, kitas miegamasis su dvigule lova ir du vonios kambariai.
Šis gražus gyventi, idealiai tinka kaip atostogų namo, bet puikiai patogus ištisus metus, taip pat yra oro kondicionierius, aukštųjų technologijų signalizacija, bevielis internetas, palydovinė televizija ir dangus, ir yra ideali vila tiems meilės su Versilia kranto ,
TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana
Savivaldybė: Forte dei Marmi
Plotas: Forte dei Marmi

Tipas: Toskanos vila - vila Forte Dei Marmis

Vidinis paviršius: 390 m2
Išorinis paviršius: 1.100 m2

Atsipalaidavimas ir saulės plotas
Lauko sūkurinė vonia
4 miegamieji su vonios
Sieninė spinta kambarys
Veranda su lauko gyvenamasis plotas
Bevielis internetas
Palydovinė ir dangaus televizija
Centrinis oro kondicionierius

Toskana - Forte dei Marmi: Luka 40 km - Piza km 45 - Florencija km 110 - Altopascio km 55 - Versilia golfo klubas km 6 - Termal Spa 40 km - Piza oro uostas km 42.


Rifo 0739

Ref: 0739
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Luxury Villa Forte dei Marmi

Toskanos vila pardavimui
Vila "Forte Dei Marmi parduoti

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Forte dei Marmi

Toskana - Forte dei Marmi. Prabangos vila įsikūrusi Forte dei Marmi, išskirtiniame kurorte, turinčiai savo pavadinimą į Fort į miesto širdyje ir marmuro nuo Apuan Alpėse, kurios buvo atgabenta į krantinės ir tada eksportuojami į paskirties vietų visame pasaulyje. Laikui bėgant, Forte Dei Marmis pritraukė didelį skaičių žmonių, įskaitant daug garsenybių, profesionaliems sportininkams, aktoriai ir galingų verslininkų, kurie pasirinko šią idealią vietą savo vasaros atostogas.
Ši sritis yra tiesa Žalioji zona kaip Luxury Villas Parduodama čia dažnai turi dideles klesti sodai, mesti akmenį iš Versilian jūros. Šis elitas vieta turi daug Prabangus parduotuvių, garsėja diskotekose ir klubuose. Forte dei Marmi yra tikrai tiems, kurie nori sujungti geriausias prabangos ir pobūdį, efektingas ir atsipalaidavimo viršuje.
Pastaraisiais metais daugelis rusų magnatai nusipirkau Luxury Villas nepaprastai vertę ir prestižą Forte dei Marmi, suteikiant plotas papildomą liesti Toskanos žavesio ir išskirtinumo.