Elbos saloje parduodama prašmatni vila

37 fotografija

Apsupta vešlios Viduržemio jūros augmenijos, tarp žavių Toskanos Archipelago Nacionalinio Parko vaizdų, stovi ši parduodama prašmatnioji vila, esanti ant Portoferajo kalvos, su vaizdu į jūrą.

Prašmatnieji namai, parduodami Elbos saloje, šiuo metu yra naudojami kaip viešbutis, nuo kurio atsiveria žavinga panorama, kuri apima nuo žydros Porteferajo įlankos Toskanos jūroje iki Volterajo pilies galingosios uolos. Parduodama nuosavybė yra nuošalioje vietoje, ją supa unikalus kraštovaizdis bei gaubia didelis parkas, turtingas kvapais ir spalvomis, kas sukuria labai malonią ir tylią atmosferą iki pat Elbos salos krištolinės jūros.

Svečių namai susideda iš pagrindinės prašmatnios vilos ir kai kurių nepriklausomų butų, kurie taip pat yra parduodami, esantys gerai prižiūrėtame sode. Kambariai ir apartamentai, nors ir skiriasi savo dydžiu, vieta ir apdaila, visi yra kruopščiai įrengti, kreipiant dėmesį į mažiausias detales su šiuolaikiniais patogumais. Pagrindinėje struktūroje yra priimamasis, baras, rafinuotas restoranas bei kambariai su nuostabiu vaizdu bei šiltų tonų ir medžiagų apdaila, išlaikant originalų antikinį vyraujantį Toskanos stilių. Medis, travertinas ir plienas suteikia apdailai nuosaikumo ir šviesos, kas gerai dera su supančiu kraštovaizdžiu. Paminėtina, kad elegantiški kambariai buvo įrengti kiekvienas savitu stiliumi, kurį bendrai galima apibūdinti, kaip elegantiškas ir išskirtinis. Butai yra kartu su  gracingu sodu, kur yra šviesaus medžio, paprasti ir praktiški baldai.

Viešbutį praturtina du baseinai, iš kurių vienas yra su hidromasažu, abu juos supa parko žaluma; grožio centras su turkiška pirtimi, sporto salė su sauna, du teniso kortai, bilijardo ir konferencijų salės.  Pasivaikščiojimai pėsčiomis ar dviračiais, šalia esantis maniežas ar golfo klubas, leidžia, be viso kito, užsiimti sportu pasinėrus į salos gamtą. Struktūroje taip pat yra elegantiškas restoranas, kur vyrauja žavinga ir jauki atmosfera dėka medinių sijų ir plačių langų, nuo kurių atsiveria vaizdas į kraštovaizdį ir Portoferajo įlanką.  

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Elbos sala 

Zona: Elbos sala


Tipas: Vilos Toskana Jūra - Prašmatnieji namai

Vidaus plotas: 2.100 kv.m.

Išorės plotas: 24.000 kv.m.


Vila A:

26 kambariai su vonios kambariu 

3 kambariai su vonios kambariu ir sandėliuku 


Vila B:

16 butų


Villa C:

6 butų


Villa D:

4 butų


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


3 ofisai

Skalbykla

Konferencijų salė

Restoranas

2 valgomieji

Virtuvė

Baras

Grožio centras 

Sauna

Turkiška pirtis

Sporto salė

2 teniso kortai

2 baseinai

Erdvi stovėjimo aikštelė


Toskana – Elbos sala: Rio Marina km 17 - Pjombinas 1 val. – Golfo Klubas km 1,5 - SPA km 5 - Pizos oro uostas 2 val.

Ref: 0374
Kaina: konfidencialios derybos

parduodamos sodybos

pilis Kjantis
prašmatnus namas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Elbos sala

Toskana – Elbos sala: Portoferajis yra pagrindinis uostas tiems, kas atvyksta į Elbos salą jūra. Portoferajis buvo įkurtas Kosimo I, Didžiojo Toskanos Kunigaikščio, kurio vardas buvo naudojamas pirmajame miesto pavadinime, “Kosmopoli”. 1548 m. buvo įkurtas kaip karinė įgula, turint tikslą apginti Didžiosios Kunigaikštystės ir Elbos salos pakrantę. Miestas Toskanos saloje iš pradžių buvo tik tvirtovė (dar ir šiuo metu lankoma bei gerai išsilaikiusi), susidedanti iš trijų fortų: Fortas Žvaigždė, Fortas Sakalas ir Fortas Linguela (tuo tarpu, kai Angliškas Fortas buvo pastatytas vėliau, turint tikslą sustiprinti ir apsaugoti miestą nuo anglų laivyno), ir gražiosios miesto sienos, kurios liekanos yra išsilaikiusios geros būklės ir kuri supa istorinį Portoferajo centrą. Iki XVIII a. buvo Didžiosios Kunigaikštystės kontrolėje, kuomet sala dėl savo strateginės padėties atsidūrė prancūzų, austrų ir anglų karo centre. 

1814 m. sala Napoleonui Bonapartui tapo pirmaja tremtimi. Dėka prancūzų imperatoriaus nors ir trumpo (1814-1815) karaliavimo, Toskanos miestas Portoferajis tapo svarbiu ir moderniu eksponentine prasme, nes saloje buvo nutiesta infrostruktūra bei suteikta vertė Rio Marina geležies kasyklai. Šiuo periodu Toskanos miestelis tapo uostu, transportuojančiu Elboje iškastą geležį į žemyną, nuo ko ir kilo šiuolaikinis pavadinimas (it. porto - uostas, ferro - geležis). Vėliau Portoferajis grįžo į Toskanos Didžiosios kunigaikštystės kontrolę iki Italijos susivienijimo 1860 m. 

Toskanos miesto kalėjime buvo uždarytas ir mirė žymus revoliucionierius Karminė Krokas di Rionero in Vulture, kuris kėlė sumaištį prieš Vitorio Emanuelės II iš Savojos valdžią. Toskanos miestelyje Portoferajyje, kaip ir visoje saloje, buvo gana stabili ekonomika, dėka geležies kasyklos iki pat '70 m. pradžios, kuomet geležies pramonę ištiko krizė. Greitai kasyklos buvo išmontuotos (paskutinė buvo uždaryta 1981 m.), bet Portoferajis, dėka savo paplūdimių, nuo pramonės perėjo prie turizmo, kuris iki šių dienų yra pagrindinis pajamų šaltinis.