Didžioji prabangus vilos ežeras Maggiore ežere

full screen
65 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis puikus prabangus vila parduodamas Pjemonte , prie Maggiore ežero , įspūdingoje panoramoje.
Šis viešbutis buvo pastatytas 1930-aisiais. Jis buvo visiškai atnaujintas 2002 metais. Jame yra privatus paplūdimys ir dokas. Jį sudaro gražus penkių miegamųjų pagrindinė vila ir dviejų miegamųjų pastatas.
Bendras turtas yra 1200 m2, o pagrindinė vila yra apie 1000 m2.
Yra nuostabus ir puikiai laikomas sodas, kurio dydis - maždaug 8000 m2. Čia rasite keletą žavių poilsio zonų, iš kurių atsiveria nepaprastas vaizdas į ežerą ir automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje yra keturi automobiliai.
Vila paminklinio įėjimo funkcijos yra dviguba simetriška laiptinė, vedanti į pirmąjį aukštą, kurioje yra svetainė, kurioje yra svetainė, tv-kambarys ir valgomasis su virtuve. Kiekviename kambaryje yra prieiga prie gražios terasos su vaizdu į ežerą, kur yra dar du dvigubi laiptai, vedantys į sodą.
Pirmame aukšte yra namų plotas, virtuvė ir skalbyklė bei penkios miegamieji su atskirais vonios kambariais.
Keli žingsniai veda į žemesnį lygį, kur yra erdvi svetainė su nuostabiomis freskomis sienomis ir kambarys su sūkurine vonia, kuris gali tilpti keturi žmonės.
Visame sode yra nepriklausoma chata ir vos keli žingsniai žemiau, privatus paplūdimys, kuriame galėsite atsipalaiduoti ir pasimėgauti maloniais lauko valgiais, supjaustyti ežeru.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Pjemontas
Provincija: Novara
Savivaldybė: Lesa
Plotas: Maggiore ežeras

Tipas: ežero priekinė prabangus vila

Vidinis paviršius: 1200 m2
Išorinis paviršius: 85050 m2

Pagrindinė vila: 1018 m2
Lauko statyba
Prieplauka
Privatus paplūdimys
Ežero priekis

Novara 50 km - Turinas 130 km - Alessandrija 120 km - Asti 140 km - Aosta 175 km - Genuja 200 km

Ref: 3260
Kaina: Daugiau nei 10M

Maggiore ežeras

Ežero priekinė vila
Liūtas "prabangos nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Maggiore ežeras

Maggiore ežeras, savo minkštu klimatu ir intymia vieta tarp gražių Pjemonto kalvų, yra tikrai viena iš populiariausių vietų, taip pat dėl ​​savo strateginės padėties.
Dėl švelnios klimato žiemą ir atvėsusias vasaros dienas Maggiore ežere yra daugybė gėlių ir augalų rūšių, kurios dažniausiai būna subtropiniuose rajonuose: labiausiai paplitusių augalų yra citrinų, alyvuogių ir lauro medžių, tačiau yra ir kamelijų, Rododendrai ir azalijos.
Ši sritis yra išties išskirtinė ir yra garsi namų gražių svajonių namus, kurie yra labai paklausūs Italijos ir užsienio klientams; Itališki ežerai visada buvo populiari vieta verslininkams ir tarptautiniams bei nacionaliniams rinktiniams;