Charming villa on Elba Island

full screen
49 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ši prabangia prabangia vila, parduodama Toskanoje , yra nepaliestos jūros Elba sala .
Iš šio objekto atsiveria vaizdai į jūrą. Iš jo langų atsiveria nuostabūs vaizdai nuo pakrantės iki horizonto.
Šis visiškai apstatytas dvaras yra apie 170 m2 ir yra apsuptas sodo, kurio dydis 4000 m2, yra pilnas tipiškų Viduržemio jūros augalų ir tam tikrų granito uolų, pavadinančių pačią vietą.
Be pagrindinės vilos , kurioje įrengta nuostabi panoraminė terasa su vaizdu į jūrą, šiam turtui pritvirtina du ūkiniai pastatai, garažas ir baldakimu prie baseino, kuriame yra gerai įrengtos barbekio ir medžio deginimo krosnys.
Šis dvaras turi du aukštus: pirmame aukšte yra erdvi svetainė, virtuvė, du miegamieji, du vonios kambariai ir sandėliavimo patalpa; taip pat yra lauko portika su granito statramsčiais.
Antrame aukšte yra miegamasis, laiptinė, koridorius ir vonios kambarys; taip pat yra terasa, kurioje yra apie 14,5 m2.
Vidinės grindys pagamintos iš rafinuotų "Impruneta" plytelių, keramikos, iš granito marmuro detalių.
Šio turinio aukštyje yra 31 m 2 priedas, jame yra nedidelė virtuvėlė ir vonios kambarys. Apatinėje šios partijos dalyje yra 49m2 kito pastato, kuriame yra nedidelė svetainė, virtuvėlė, miegamasis ir vonios kambarys.
Tikroji brangioji šios vilos karūna, skirta parduoti Elboje, yra jos nepaprastas panoraminis baseinas: jis turi netaisyklingą formą ir granito sienas ir yra tikras poilsio slėnis.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Livornas
Plotas: Elba sala

Vidinis paviršius: 250 m2
Išorinis paviršius: 4,040 m2

Pagrindinė vila: 170 m2
Portico
Panoraminis baseinas
Židinys
Rafinuoti apdailos darbai
Garažas

Piombino 51 km - Capoliveri 10 km - Portoferraio 23 km

Ref: 3169
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

Elba sala

prabangus vila
vila su baseinu

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Elbės sala

Didžiausia Toskanos salyno sala, Elbės sala yra trečia pagal dydį Italijos sala. Garsėja savo krištolo skaidraus jūros ir jos žalios ir sodrios žemės, per metus saloje pastebimas vis didesnis susidomėjimas italų ir užsieniečių, kurie išrinko šią vietą ideali vieta atostogoms, geriausia turistinė vieta ir puiki vieta, kur pirkti prabangus vila, kad galėtumėte visiškai mėgautis daugybe atrakcionų, kurias siūlo sala.
Iš pradžių žinoma dėl geležies indėlių, dėl savo šilto ir vėjo klimato ir įvairių paplūdimių, esančių palei pakrantę , Elbės sala sugebėjo laimėti garbės vietą turizmo srityje: paplūdimiai su granito akmenimis, aukso smėlio, baltasis žvyras, geležis. Šioje Toskanos saloje pastaraisiais metais atsirado unikalus ir žavių prabangių vilų, su kuriomis susiduria jūra , prestižinės savybės su visais patogumais, kad būtų galima pasinaudoti išskirtinės žemės grožiu ir patrauklumu, puiki vieta, kuri yra intymi ir pažįstamas tuo pačiu metu.