Art nouveau vila su ypatingu vaizdu į ežerą

full screen
28 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ši nuostabi vila "Art Nouveau", iš kurios atsiveria puikus panoraminis vaizdas į apylinkes, yra išskirtinėje vietoje priešais Maggiore ežerą.
Šis turtas, sudarytas iš dviejų atskirų vienetų, buvo pastatytas 1800-ųjų pradžioje ir 180 laipsnių vaizdas į ežerą ir Alpes. Ši keturių aukštų vila parduodama apie 800 m2.
Pirmame aukšte yra svetainė, kurioje yra trys erdvios ir šviesios salės, virtuvė, namų apyvokos kambariai ir nuostabi veranda su vaizdu į eksterjeras.
Miegamoji zona yra tik antrame aukšte, joje yra keturi miegamieji su vonios kambariais ir nuostabios terasos, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Maggiore ežerą. Antrame aukšte yra dar du miegamieji ir šildymo patalpos.
Žemutiniame aukšte, kur šiuo metu yra istorinės virtuvės, yra pakankamai erdvės laisvalaikio kambariui su poilsio zona.
Šiuose jaukiose ir jaukiuose viešbučio kambariuose yra rafinuotų medžiagų, tokių kaip parketo grindys, marmurinės kolonos, freskos ir vertingi šviestuvai.
Be pagrindinės vila, taip pat yra 100 m 2 pastatų pastatai ir 70 m2 garažas. Ši vila yra apsupta šimtmečių senamiesčio parko, kurio dydis 6000 m2 suprojektuotas fontanais: ideali vieta jūsų malonioms akimirkoms lauke.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Varese
Savivaldybė: Laveno Mombello

Vidinis paviršius: 900 m2
Išorinis paviršius: 6000 m2

6 miegamieji
6 vonios kambariai
Terasos
Ežero vaizdas
Parkas

Luino 18 km - Angera 20 km - Arona 35 km - Stresa 70 km - Milanas 80 km - Milano Malpensos oro uostas 40 km

Ref: 1386
Kaina: konfidencialios derybos

Art Nouveau vila maggiore ežeras

Vila pardavimui Maggiore ežere
vila laveno mombello ežero maggiore

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Laveno Mombello

Itališki ežerai visada buvo populiari vieta verslininkams ir tarptautiniams bei nacionaliniams vandens keltuvams, o čia parduodami gražūs svajonių namai yra labai prašomi ir ieškomi.
Dėl nedidelio klimato ir jo intymumo tarp Lombardijos ir Pjemonto nuostabių kalvų, Maggiore ežeras yra viena iš labiausiai mėgstamų vietų Šiaurės Italijoje ir visoje šalyje.
Dėl švelnios žiemos ir atvėsusių vasaros dienų Maggiore ežeras gali pasigirti daugybe gėlių ir augalų rūšių, kurios paprastai būna subtropiškose vietovėse: labiausiai paplitusių augalų yra citrinų, alyvmedžių ir laurų medžiai, tačiau taip pat yra kamelijų, rododendrų ir azalijos.
Tai tikrai išskirtinė gamtos apsupta vieta, kurioje parduodamos prabangios vilos, kurios labai prašomos ir ieškomos.