Argentario parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

17 fotografija

Parduodama liukso klasės vila, esanti prie jūros ant žavings uolos, nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Argentario. Žavingi paplūdimiai ir įlankos yra apgaubti dalinai uolomis, o dalinai dengti vešlia augmenija, kas aplinkai sukuria išskirtinumo ir ypatingumo, dovanodami papildomą vertę šiam parduodamam namui.

Pagrindinis pastatas yra trijų aukštų, o jo bendras plotas yra 500 kv.m. Įėjimas pirmame aukšte, kur yra žiemos sodas, veda į erdvią svetainę su sofa, foteliu ir židiniu, valgomąjį su dideliais langais ir vaizdu į jūrą, mažą kambarį su vonios kambariu, kur yra dušas, didelę virtuvę su sandėliuku.

Viduriniame Argentario parduodamos vilos aukšte yra trys miegamieji su jiems priklausančiais vonios kambariais, vienas iš kurių turi nepriklausomą įėjimą iš išorės, bei didelė baldais apstatyta veranda. Išoriniais laiptais patenkame į viršutinį aukštą, kur yra du miegamieji su vonios kambariais, iš kurių viename yra vonia, o kitame dušas, kiekvienas iš jų turi nepriklausomą išorinį įėjimą, terasa su vaizdu į jūrą bei dvivietis kambarys su vonios kambariu, kur yra vonia. Vila yra apstatyta '70 metų stiliumi su tipiškais Toskanos jūros namų baldais, čia taip pat yra įrengti geriausi patogumai. Išorininės zonos taip pat yra įrengtos taip, kad būtų galima mėgautis žavingaja panorama, patogiai įsitaisius verandoje.

Vienoje iš terasų, nuo kurių vaizdas atsiveria į jūrą, kur auga netgi aukštaūgiai augalai, yra įrengtas privatus, žavusis baseinas. Perėjus maždaug 200 takelio laiptelių, prieiname skardį, nuo kurio galima niurktelėti į krištolinę Argentario jūrą.

Keli žingsniai nuo Toskanoje parduodamo prašmatnaus nekilnojamojo turto stovi mažas priestatas, kur yra svetainė ir miegamasis su dideliu vonios kambariu, nuo kurio taip pat atsiveria vaizdas į jūrą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas

Miestas: Argentario


Tipas: Parduodami namai ir vilos - Argentario vilos

Vidaus plotas: 500 kv.m.

Išorės plotas: 7500 kv.m.

 

Baseinas


Priestatas


Laiptai, vedantys prie skardžio


Įrankių sandėlys / dengta automobilio stovėjimo aikštelė


Toskana - Grosetas - Argentario: Siena 100 km - Florencija 190 km - Grosetas 50 km - Roma 140 km - Viterbas 100 km - Argentario Golf Club & Spa 15 km -  Romos oro uostas 140 km - Autostrada išvažiavimas Porto Santo Stefano 8 km.

Ref: 2451
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

antikinė rezidencija

pilys siena
liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Monte Argentario

Pirmos istorinės žinios apie Argentarijo ateina iš Strabone, kuriose Argentarijo aprašomas kaip sala, kuri vėliau prisitvirtino prie Tirėnų jūros pakrantės, dėka Feniglia ir Giannella kopų, susiformavusių dėl jūrinių srovių atgabentų nuolaužų sankaupų. 

Dėl savo geografinės padėties Tirėnų jūros centre, Argentarijo buvo laikomas, kaip turintis nepaprastą strateginę vertę, todėl jame buvo statomi apžvalgos bokštai, kad laiku pasipriešinti dažniems įsibrovėliams, keliaujiantiems jūra, iš kurių įžymiausias buvo piratas Khair ad Din, vadinamas Raudonbarzdžiu. Ispanams tenka garbė greito Argentarijo pavertimo į galingą karinę gyvenvietę su grėsmingu gynybiniu kompleksu, kuris savo kiekybe ir kokybė buvo didžiausias visoje Toskanoje: taip gimė “Fortų” šalis.

Kalningas Argentarijo archipelagas pasižymi pakrantėmis su aukštomis, stačiomis uolomis ir kur auga įžymi nykštukinė palmė. Čia yra tipiška Viduržemio augmenija, - alyvmedžiai, vynuogynai ir vaismedžiai. Šiuose Toskanos vynuogynuose, kurie buvo pasodinti ant kalnų dedant milžiniškas pastangas, auga retos veislės vynuogės - Ansoniko - ir - Riminese. 

Argentarijo yra elitinio turizmo traukos centras jau nuo pat etruskų ir romėnų laikų. Ir šiandien gali pasigirti daugybe vilų, priklausančių garbingiems ir garsiems aristokratams iš senosios Europos. Tačiau pats garsiausias asmuo, kuris daugiau nei bet kuris kitas paliko neišdildomą pėdsaką šiose vietose, yra muzikantas Pučini, kuris būtent Argentarijo sukūrė kai kuriuos iš savo šedevrų.