Argentario, parduodama prašmatni vila

60 fotografija

Šiuo metu yra parduodama ši žavinga prašmatnioji vila, esanti vienoje labiausiai išskirtinių ir žinomų Monte Argentario zonų, tik 10 minučių nuo Porto Santo Stefano.

Susidedanti iš 6 gyvenamųjų patalpų, prestižinė nuosavybė stovi šalia žavaus įžeminto 18x4 baseino. Tiek nuo baseino, tiek nuo kiekvienos patalpos atsiveria su niekuo nepalyginamas ir unikalus vilą supantis panoraminis kraštovaizdis, žavus ir užburiantis vaizdas. Jau ši elitinė vieta būtų pakankama tam, kad parduodama nuosavybė būtų zonos labiausiai geidžiamu nekilnojamuoju turtu. 

Prašmatni vila, be to, kad suteikia kvapą gniaužiančią panoramą, turi tiesioginį išėjimą prie skaidrios ir krištolinės Toskanos Etruskų pakrantės jūros. Ir tai yra kita didžiojo prestižo ir vertės vilos ypatybė.

Be viso to, parduodama vila pasižymi ir kitomis vertybėmis bei prabangumais. 

Nuosavybę supa fantastiškas ir vešlus Viduržemio stiliaus sodas su panoraminėmis terasomis ir baseinu su vaizdu į jūrą, čia yra lauko zonos, solariumo terasos, vešlus ir gerai prižiūrėtas sodas, poilsio zona šalia baseino ir atvira erdvė. Be to, čia yra stovėjimo aikštelė.

Kiekviena šios prestižinės nuosavybės gyvenamoji patalpa yra su visais šiuolaikiniais patogumais, su ypatingais aukštos klasės ir dizaino elementais, kurie charakterizuoja patalpas, sukurdami prašmatnos, komforto ir elegancijos aplinką.  

Daug yra stilingų detalių, kaip pavyzdžiui, židiniai, vidiniai ir išoriniai kiemeliai, papildomos privačios terasos, dideli langai priešais jūrą, kabantys sodai, atvirų erdvių zonos. Ir baldai atspindi dizainą ir šiuolaikiškumo principą, kas pamalonina šią žavią prašmatniąją vilą.

Nieko čia nėra atsitiktinio: Argentario parduodama prašmatni vila yra tikras aukštos klasės architektūros ir labai malonaus dizaino perlas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Grosetas

Miestas: Monte Argentario


Tipas: prašmatni vila -  parduodama nuosavybė


Vidaus plotas: 500 kv.m.

Išorės plotas: 4.000 kv.m. + 400 kv.m. terasos

 

N.1

– reprezentacinis kambarys su židiniu – palėpė-darbo kambarys – svetainė su židiniu – palėpė su panoraminiu bokšteliu – valgomasis – 2 šeimyninis miegamieji  – 2 vonios kambariai – 1 svečių vonios kambarys – virtuvė – skalbykla – 1 vidinis kiemelis – 2 didelės terasos palėpių aukštyje – didelė lauko erdvė 


N.2 Nepriklausomas butas su dideliais langais, atsiveriančiais į jūrą, ir didelis išorinis kiemelis – salonas su valgomuoju ir virtuvėle – 1 šeimyninis miegamasis – 1 vienvietis kambarys – 1 vonios kambarys


N.3 Nepriklausomas butas su dideliais langais, atsiveriančiais į jūrą, ir didelis išorinis kiemelis - salonas su valgomuoju ir virtuvėle – 1 šeimyninis miegamasis - 1 dvivietis kambarys - 1 vonios kambarys


N.4 Vieno kambario priestatas su maža virtuvėle – šeimyninė lova – vonios kambarys – kabantis sodas


N.5 Nepriklausomas butas su didele terasa – salonas su valgomuoju – atvira virtuvė – šeimyninis miegamasis – 1 vonios kambarys


N.6 Vieno kambario priestatas 2 žmonėms su virtuvėle – 1 vonios kambarys


Toskana - Grosetas - Argentario. Orbetelas 4 km - Toskanos archipelago salos 20 min - SPA 1 km - Golfo Klubas 5 km - Romos oro uostas 90 km.

Ref: 0556
Kaina: Daugiau nei 10M

parduodama nuosavybė

vila toskanoje
toskana vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Monte Argentario

Toskana - Argentario

Kalningas Argentarijo archipelagas pasižymi pakrantėmis su aukštomis, stačiomis uolomis ir kur auga įžymi nykštukinė palmė. Čia yra tipiška Viduržemio augmenija, - alyvmedžiai, vynuogynai ir vaismedžiai. Šiuose Toskanos vynuogynuose, kurie buvo pasodinti ant kalnų dedant milžiniškas pastangas, auga retos veislės vynuogės. 

Dėl savo geografinės padėties Tirėnų jūros centre, Argentarijo buvo laikomas, kaip turintis nepaprastą strateginę vertę, todėl jame buvo statomi apžvalgos bokštai, kad laiku pasipriešinti dažniems įsibrovėliams, keliaujantiems jūra.

Argentarijo yra elitinio turizmo traukos centras jau nuo pat etruskų ir romėnų laikų. Ir šiandien gali pasigirti vilomis, kurios priklausė garbingiems ir garsiems aristokratams iš senosios Europos.