ARGENTARIO PARDUODAMA PRABANGI VILA

20 fotografija

Parduodama nuostabi prestižinė vila su įtaigiu, pačiu gražiausiu visoje Toskanoje, vaizdu į jūrą, Argentario! Ši pajūrio vila yra apsupta 2800 kv.m. sodraus parko, apsodinto aukštaūgiais medžiais ir egzotiniais augalais. 

Prabangus gyvenamasis kompleksas, dabar parduodamas, yra įsikūręs vaizdingame Porto Santo Stefano (Grosseto) kaimelyje, keli žingsniai nuo jūros, ir gali pasigirti panoraminiais vaizdais iki pat Toskanos salyno. 

Turtas susideda iš pagrindinės vilos, priestato ir aptarnaujančio personalo patalpų, turi plačią dengtą automobilių stovėjimo aikštelę ir panoraminį baseiną. 

Prestižinė Toskanoje esanti buveinė lepinasi būdama puikiose, visuomet saulės apšviestoje, vietoje. Visi namai buvo renovuoti, laikantis aukštų kokybės standartų ir sukuriant stilių, savyje apjungiantį šiuolaikinį komfortą su klasikiniais Toskanos elementais, tokiais kaip terakotos grindys ir medis. 

Gražūs saulėlydžiai ir gausi Argentario Viduržemio jūros augalija yra idealūs tiems, kas turi valtį.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana 

Miestas: Grosetas

Zona: Argentario €“-Porto Santo Stefano 


Tipas: Vila Grosetas - Vila jūra Toskana

Vidaus plotas: 750 kv.m. 

Išorės plotas: 2800 kv.m. 


Prestižinė vila 

Kambariai: 10 

Svetainės: 5 

Vonios kambariai: 12 

Valgomasis: 1 

Virtuvė: 1 

Priestatas 

Kambariai: 2 

Vonios kambariai: 2 

Salonas: 1 Baseinas 6X12 


TOSKANA: Porto Santo Stefano €“ Argentario 4 km - Orbetello 4 km - Toskanos archipelago salos 20 min - SPA 1 km - Golfo Klubas 5 km - Romos oro uostas 91 km - Autostrada išvažiavimas Porto Santo Stefano, 3 km

Ref: 0069
Kaina: Nuo 5M iki 10M

toskana vilos

prašmatnus namas
namas florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Argentario

Toskana-Argentario: Porto Santo Stefano miestelis įsikūręs vakarinėje Argentario kalno iškyšulio pusėje, Toskanoje. Miestas lepinasi puikiu vaizdu į neeilinio žavesio ir grožio salas: Giglio ir Giannutri, ir į laukinę bei nepaliestą Maremos teritoriją. Pakrantėje esantis Santo Stefano miestelis siūlo savo lankytojams galimybę aplankyti Argentario Akvariumą, kurio viduje patys smalsiausi gali apžiūrėti daug ir įvairių jūros gyventojų. 

1400 m. Porto Santo Stefano tapo Sienos Respublikos nuosavybe, kuri čia pastatė apžvalgos bokštus, kurie išliko geros būklės ir iki mūsų laikų. Vėlesniais šimtmečiais Porto Santo Stefano valdo Ispanų karališkas prezidiumas, kuris jį paverčia vienu iš svarbiausiu savo imperijoje Toskanoje centru. Vėliau miestelį valdo Neapolis, Didžioji Toskanos Kunigaikštystė, kol galiausiai jis tapo Italijos karalystės dalimi.