Arece parduodamas užmiesčio namas

13 fotografija
- 9 Foto registruotiems vartotojams tapk auksiniu nariu

Parduodamas prašmatnus užmiesčio namas, esantis keli kilometrai nuo įžymiojo Toskanos miesto, - Florencijos. Nuosavybė yra dviejų aukštų, o jos bendras plotas yra maždaug 500 kv.m. 

Neseniai restauruotas parduodamas užmiesčio namas pasižymi prestižine apdaila bei rafinuotomis detalėmis. Grindys iš prestižinių molinių plytelių, skliautinės arkos iš akmens ir plytelių, medinės sijinės lubos, - tai tik kelios charakteristikos šio parduodamo, tipiško Toskanos užmiesčio namo, kaimišku, bet prašmatniu stiliumi. 

Prestižinio parketo apdaila, šiltos ir jaukios sienų spalvos, - šis elegantiškas nekilnojamas turtas yra tikras brangakmenis ir puikiai atitinka Toskanos prašmatnaus užmiesčio namo sąvoką.

Nuosavybę supa 4126 kv.m. žemė, kur yra ir baseinas. Šimtamečiai medžiai, alyvmedžiai, amžinai žaliuojantys augalai, - šią tipišką Toskanos augmeniją aptinkame žavingoje vietoje su panoraminiu vaizdu į supančias kalveles. 

Prašmatnų užmiesčio namą papildo išorinis pastatas, naudojamas, kaip garažas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Florencija

Zona: Florencijos kalvos


Tipas: Parduodami užmiesčio namai - Vilos ir užmiesčio namai


Vidaus plotas: 500 kv.m.

Išorės plotas: 4126 kv.m.


Išorinis pastatas


Baseinas


Toskana - Florencija: Florencija 15 km - Siena 52 km - Piza 81 km - Tirėnų pakrantė 75 km - Kjantis 8 km - San Džiminjanas 31 km - Voltera 52 km -  Florencijos oro uostas 15 km 

Ref: 0479
Kaina: Iki 2,5 Milijono

parduodami namai ir vilos

užmiesčio namai toskana
parsiduoda namai ir vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - kalvelės

Toskana - šalia Florencijos

Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Tai išskirtinio grožio ir amžino žavesio Toskanos sostinė. Tai ne tik tūkstančio paminklų ir daugybės istorinių pastatų miestas, bet ir begalės prašmatnių vilų tėvynė, esančių istoriniame centre ir periferijoje, ant švelnių kalvelių, kurios supa “Renesanso lopšį”.

Florencija yra vaizdingoje vietovėje, apsupta žavingų Toskanos kalvelių, ir šioje panoramoje stovi daugybė Toskanos pastatų, tiek antikinių, tiek prestižinių.

Daug kas pritraukia į Florencijos miestą: tiek paminklai, tiek pastatai; yra svarbios jos aikštės, istoriniai teatrai, sienos ir vartai. 

Bet kas, kas trokšta įsigyti prestižinę vilą, gali atrasti sau tinkamiausią didingame Florencjos mieste arba jos žavingose apylinkėse.