Antikinė vila su baseinu Lukoje

40 fotografija

Apsupta žalių Lukos kalvelių, zonoje su aukšta kraštovaizdžio verte, dėka čia esančių daugybės istorinių buveinių, stovi parduodama ši didelės vertės antikinė vila.

Apsuptas akmenine tvora bei kiemu su gyvatvorėmis ir medžiais, maždaug  900 kv.m. pastatas matomas tik iš žaliuojančio erdvaus parko vidaus.

Dabartinė pastato kubinė išvaizda su paviljoniniu stogu buvo pastatyta pirmaisiais XX a. metais, kuomet trys pastatai buvo sujungti į vieną, taip virsdami gražiaja Toskanos parduodama vila

Tuo pačiu periodu buvo pastatytas rustikinis Lukos vilos priestatas, šiuo metu naudojamas, kaip pagrindinio pastato papildomos paslaugų patalpos.

Parduodamos Toskanos vilos išorė užburia savo ypatingu pirmųjų XX a. metų tipiškumu:  nėra pagrindinio fasado, viskas yra vienodai svarbu. Šviesūs baltos sienos aukštai yra lengvai ir rafinuotai pagyvinti pilku rėmeliu apink langus, taip sukuriant papildomą dekoratyvinį efektą.

Viduje trys Lukos vilos aukštai yra harmoningai sujungti elegantiškais laiptais. Kiekviena gyvenama aplinka yra aukšto lygio: dekoruotos sienos ir lubos, dideli langai, prestižiniai sietynai, rafinuoti bei aristokratiniai baldai, senovinių molinių plytelių grindys, stilingos dekoracijų detalės. Kiekviena detalė ir kampelis yra verti būti vadinamais šios žavingos buveinės prestižiniais elementais.

Išorėje 6800 kv.m. parkas supa Toskanos rezidenciją. Čia, tarp šimtamečių medžių, vešlių krūmų, spalvingų augalų, viduryje gerai prižiūrėto sodo yra žavingas baseinas, tikra vilos pažiba. Baseinas kartu su dviem pavėsinėmis sukuria idealią poilsio zoną ir papildomą pridėtinę prestižinę vertę.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka

Zona: apylinkės


Tipas: antikinė vila - istorinė vila


Vidaus plotas: 900 kv.m.

Išorės plotas: 6800 kv.m.


3 aukštai

Prestižinė apdaila

Dekoruotos sineos ir lubos


Parkas 

Baseinas 

Poilsio zona


Paslaugų priestatas


 Toskana – Luka: Piza 30 km -  Florencija 80 km - Luka 10 km - Fortė dei Marmi 45 km - Golfo klubas Vicopelago 12 km - SPA 20 km - Pizos oro uostas 35 km - Autostrada išvažiavimas Lucca Est: 10 km.

Ref: 0411
Kaina: konfidencialios derybos

istorinė rezidencija

antikinė buveinė
prašmatni nuosavybė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Toskana – Luka: Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.