Ant Toskanos kalvelių parduodamas prašmatnus namas

11 fotografija

Miestelyje, kuriame dominuoja senovinė X a. pilis, tipiškame Kjančio kalvelių kraštovaizdyje, stovi šis prabangus nekilnojamas turtas, anksčiau naudotas kaip parakinė, kurio bendras plotas yra 298 kv.m. Pastatas buvo kruopščiai restauruotas, išsaugant originalius tipiško Toskanos užmiesčio namo elementus. Kompleksas, kur yra ši išskirtinė parduodama Kjantyje, Sienos pusėje, vila apima 360 ha, iš kurių 75 yra vynuogynas, Kjanti Klasiko Galo Nero DOCG vyno gamybai, o 25 yra apsodinti alyvmedžiais, aliejaus extra-vergine DOP gamybai. Nuo jo atsiveria žavingas panoraminis vaizdas į miškus, kiparisus, alyvmedžius ir į įžymiuosius Kjanti klasiko vynuogynus.

”Parakinė” iš ties yra tipiškas užmiesčio namas, prieš kurį yra erdvi aikštė, dalinai dengta pavėsine. Pirmame aukšte gali būti įrengta svetainė, virtuvė ir valgomasis arba salonas-valgomasis, virtuvė, miegamasis ir vonios kambarys. Šitame aukšte taip pat yra skalbykla ir vonios kambarys. Laiptais patenkame į antrą aukštą, kuriame gali būti įrengti trys miegamieji su privačiu vonios kambariu. Vienas iš kambarių, kaip ir koridorius, išeina į erdvią ir žavingą panoraminę terasą, dalinai dengtą pavėsine. Nuo čia atsiveria žavingas vaizdas į unikalų ir kvapą gniaužiantį charakteringą Kjančio kalvelių peizažą. 

Miestelyje, kur yra užmiesčio namas, taip pat yra panoraminis baseinas ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kjantis


Tipas: prabangus nekilnojams turtas - užmiesčio namai toskanoje

Vidaus plotas: 300 kv.m

Išorės plotas: 1300 kv.m.


Kambariai: 3 

Svetainės: 1 

Valgomieji: 1 

Virtuvė: 1 

Vonios kambariai: 4/5


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


290 kv.m. terasa

1035 kv.m. sodas, iš kurių 242 yra 2 pavėsinės


Toskana – Siena – Kjantis: Siena km 28 – Grevė in Kjantis km 28 – San Džiminjanas km 46 - Arecas km 45 - Florencija km 45 - Montespertolis km 51 - Golfo klubas Ugolino km 26 – Senovinė Kverčiajola termė km 30 - Maniežas km 17 - Florencijos oro uostas km 44 – Autostrada: išvažiavimas Valdarno km 20.

Ref: 0314C
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas

Vilos Grosetas
pilis Toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena - Kjantis: Kai kurie gyventojai jau prieš 1000 m. buvo apsistoję mažame, aukštai esančiame kaimelyje ant kalvų, Gaiole slėnyje. Tai buvo atvykėliai iš Vertine, Montegrosi, S.Donato ir S.Piero tam, kad įsikurtų palei Maselonės upės tėkmę ir įkurtų Gaiole miestelį Toskanoje, - pagrindinį viso slėnio centrą. Atsiradimas ir vystymasis svarbios Gaiole prekybos aikštės, kuri jau 1215 m. pasirodo kilmingųjų dokumentuose, buvo svarbus motyvas, kas traukė į šį Toskanos miestelį. Iš pirmos aikštės, esančios pakrantės dešinėje, turgus persikėlė į erdvesnę aikštę, kuri šiandien yra Sienos provincijos miestelio gyvenimo centras. Erdvesnė aikštė buvo reikalinga, nes turgus įgavo vis didesnę reikšmę, kuri išliko iki pat mūsų laikų. Nuo 1300 m. Toskanos miestelis Gaiole ir jo apylinkės tapo Kjanti Lygos dalimi kartu su Rada in Kjanti ir Kastelina in Kjanti. 

Lygos buvo politinis-administracinis suskirstymas, atliktas Florencijos miesto tose dalyse, kurios jai priklausė. Karo ar neramumų atveju, lygos turėjo tiekti Florencijai kareivius ir pinigus. Keturis amžius Toskanos teritorija, kur stovi pilis, buvo konfliktų ir Florencijos susidūrimų su Siena vieta ir abiejų reidai bei pjautynės lydėjo visą šį periodą. Toskanos Gaiole miestelis visuomet buvo Florencijos administraciniu vienetu, bet XIX a. pradžioje trumpo Etrurijos karaliavimo metu, Napoleonas jį įtraukė į Sienos Departamentą ir po to, kai Italija buvo suvienyta ir susiformavimo jos dabartinės provincijos, ten jis išliko iki dabar.