Ant Lukos kalvelių parduodama žavioji istorinė vila

58 fotografija

Parduodamas šis žavus, istorinis miestelis, apsuptas Lukos kalvelių žalumos ir lengvai pasiekiamas pervažiavus patogiu asfaltuotu keliu. Vieta, kur gimė dailininkas Pompeo Batoni, mus pasitinka  kvapą gniaužiančiais vaizdais tarp miškų, kur auga ąžuolai, kaštonmedžiai, pušys bei alyvmedžiai ir vynuogynai. Pagrindinis žavaus viduramžių miestelio pastatas yra vila statyta XVI a., kuri šiuo metu yra kuo puikiausiai restauruota bei kurioje yra įrengti visi reikalingi patogumai. Jos plotas yra 636 kv.m., čia yra visi patogumai bei iki šiol yra išlikusi senoji struktūra, kuri yra kuo puikiausios būklės. 

Prašmatni Lukos vila yra trijų aukštų su rūsiu: pirmame aukšte yra erdvus prieangis su svetaine, valgomasis su židiniu, virtuvė su židiniu ir papildomomis patalpomis; antrame aukšte yra kita svetainė su židiniu,  du miegamieji, prieškambaris ir didelis vonios kambarys; trečiame aukšte yra kiti du miegamieji su vonios kambariu, o rūsyje yra didelė patalpa, kur galima įrengti kitą virtuvę ar papildomus kambarius, ir vyninė.

Aplink visa tai auga vešlus 6000 kv.m. sodas, kur yra 268 kv.m. žemės ūkio priestatas, kurį esant poreikiui galima perdaryti į papildomą pastatą, kurio projektas jau yra paruoštas. Taip pat yra paruoštas projektas, kuris, tarp kitko, yra jau patvirtintas, baseino įrengimui sode.

Mažas miestelis, kuriame dominuoja pagrindinė vila, susideda iš dvylikos pastatų, iš kurių du namai yra gotikos stiliumi ir koplyčia, kas byloja apie Lukos kaimo architektūrą. Aplink yra 25 ha sodas, vaismedžiai, vynuogynai ir alyvmedžiai, kas papildo žavųjį parduodamą Lukoje kompleksą.

Įtaigi, laikui nepavaldi atmosfera puikiai derinasi su patogumais ir šiuolaikišku komfortu. Visa tai gali pasiūlyti ši žavi Toskanoje parduodama vila.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Luka


Tipas: istorinis kompleksas - istorinė vila toskana


Vidaus plotas: 2.828 kv.m. (pagrindinė vila + troba) 

Išorės plotas: 25 ha


6000 kv.m. sodo

3 aukštai + rūsys

Vaismedžiai

Vynuogynas

Alyvmedžiai

12 pastatų

Privatus vandens šaltinis


Toskana - Luka: Piza 30 km - Florencija 80 km - Luka 10 km - Fortė dei Marmi 20 km - Golfo klubas Vicopelago 12 km - SPA 20 km - Pizos oro uostas 30 km 


Ref: 0859
Kaina: € 5.250.000

sodyba toskana parduodama

vila istorinė toskana
prašmatni vila luka

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Toskana - Luka. Ši elegantiška vila stovi Toskanoje, Lukoje, amžino grožio ir žymios istorijos mieste: antikinė gyvenvietė buvo įkurta Ligūrijos gyventojų, pasak kai kurių istorikų, bet savo svarbą pasiekė etruskų laikais, pasak kitų ekspertų. Luka, vienas iš pagrindinių Italijos meno miestų ir ypač Toskanos, žinomas ir užsienyje, ypač dėl savo nepaliestos mūrinės XV a. sienos. Oficialiai išsivystęs kaip romėnų miestas, vystėsi ir kaip savivaldybė, o dar vėliau kaip respublika ir buvo nepriklausomas iki kol prisijungtė prie Italijos karalystės. Luka, pilna prestižinių vilų ir aukštos istorinės vertės nekilnojamo turto objektų, kurie yra vertinami ir pageidaujami vietinės ir tarptautinės klientūros.