Ant Florencijos kalvelių parduodama prašmatni vila

38 fotografija

Keli žingsniai nuo Florencijos, ant kalvos, kurią supa tipiška Toskanos gamta, stovi ši parduodama, žavinga bei prašmatni 1000 kv.m. vila, kuriai priklauso 20.000 kv.m. žemės plotas. 

Šio prestižiškojo nekilnojamojo turto ypatybė bei didysys žavesys yra jo kruopščiame prižiūrėjime bei minimalizme, kuris vyrauja minimalistinio stiliaus detalėse tokiose, kaip freskos ir apdailos audiniai, išsaugant ir tipišką Toskanos prašmatniųjų antikinių vienkiemių vilų architektūrą.

Ši gražioji vila, parduodama ant Toskanos kalvelių yra trijų aukštų su rūsiu, kur yra vyninė, skirta vynui saugoti, ir antresolės aukštas, kur yra erdvi bilijardo salė. Pirmame aukšte, be to, kad yra du nepriklausomi įėjimai, yra įrengta dienos zona, kurioje yra 2 jaukios svetainės, erdvi virtuvė, valgomasis ir darbo kambarys, vonios kambarys ir paslaugų patalpos, kaip sandėliukas ir skalbykla. Antrame prestižinės, parduodamos Florencijoje vilos aukšte yra trys kambariai, iš kurių vienas pritaikytas fitneso salei, darbo kambarys, 4 vonios kambariai ir dvi drabužinės. Einant toliau žavingaja vila, trečiame aukšte aptinkame tris erdvius kambarius, 4 vonios kambarius, drabužinę, sandėliuką, erdvią svetainę, kur įrengtas namų kinas. 

Išorėjė nuosavybei priklauso 120 kv.m. priestatas, maždaug 30 kv.m. buvusi oranžerija ir  maždaug 20 kv.m. aptarnaujančio personalo namelis su vonios kambariu  ir lova. Visa tai supa 20.000 kv.m. žemė, kurioje jau numatytas baseino įrengimas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 


Tipas: Prestižinis nekilnojamas turtas - prašmatni vila

Išorės plotas: 1000 kv.m.

Vidaus plotas: 20.000 kv.m. 


Prašmatni vila 1.000 kv.m.: 


Rūsys: erdvi vyninė, skirta vynui saugoti


Pirmas aukštas: 

2 įėjimai

2 svetainės

1 virtuvė

1 darbo kambarys

1 valgomasis

5 paslaugų patalpos

2 vonios kambarys 


Antresolės aukštas: erdvi bilijardo ir poilsio salė

 

Antras aukštas: 

2 miegamieji

1 fitneso salė

1 darbo kambarys

2 drabužinės

4 vonios kambarys


Trečias aukštas: 

3 miegamieji

1 paslaugų patalpa

1 drabužinė

1 svetainė su namų kinu

4 vonios kambarys 

 

Vidinis vilos liftas

Priestatas 120 kv.m.

buvusi oranžerija 30 kv.m.

aptarnaujančio personalo namelis 20 kv.m. 

Žemė: sodas ir kultivuojama 20.000 kv.m.


NUOTOLIAI: Toskana – Florencija: Florencija 9 km - Siena 52 km - Piza 81 km - Tirėnų pakrantė 75 km - Kjantis 8 km - San Džiminjano 31 km - Voltera 52 km - Termės 3 km - Golfo Klubas 3 km - Florencijos oro uostas 12 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Firenze Certosa 4 km.

Ref: 0473
Kaina: konfidencialios derybos

parduodama pilis

vilos ir užmiesčio namai
istorinės buveinės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.