Ant Florencijos kalvelių parduodama prašmatni vila su baseinu

full screen
67 fotografija

Florencijos provincijoje, kalvingoje ir visiškai nuošalioje vietovėje, yra parduodamas šis elegantiškas prašmatnusis namas su įžemintu baseinu.

Rafinuotos ir nuosaikios vilos su šviesiu fasadu, kuris yra priešais didelį baseiną, vidaus plotas yra 600 kv.m., kurį galima dar praplatinti 70 kv.m. 

Viduje yra keturi miegamieji ir šeši vonios kambariai. Vilą praturtina tokie papildomi pliusai, kaip sporto salė su sauna, šildomas baseinas, skalbyklos patalpa ir atskiras butas aptarnaujančiam personalui. 

Tarp įvairių išskirtinių apdailos elementų, kurie buvo kruopščiai atrinkti tam, kad sukurti visiškai personalizuotą, didelio įspūdingumo aplinką, yra du prestižiniai stikliniai židiniai, didelė apvalios formos lova, rafinuotos sofos ir foteliai, medinės lentynos ir stalai, medinės santvaros ir matomos sijos.

Maždaug 3,5 ha nuosavybės žemė supa šį žavų svajonių namą, o joje auga 200 alyvmedžių. Gyvenvietės išorėje, be didelio įžeminto baseino su soliariumu, apstayto sofomis ir foteliais, kurį dengia burė, yra žirgų maniežas su aštuonių vietų arklidėmis ir aptvaru, garažas, kuriame telpa iki keturių automobilių bei didelė veja, kur gali nusileisti malūnsparnis.

Patogumai, dizainas, prabanga, nuošalumas ir praktiškumas yra pagrindinės charakteristikos šios gražiosios parduodamos Florencijoje vilos, kuri idealiai tinka mėgautis Toskanos kraštovaizdžiu visiškame privatume ir komforte.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Florencija


Tipas: prašmatni vila su baseinu


Vidaus plotas: 600 kv.m.

Išorės plotas: 3,5 ha


4 miegamieji

6 vonios kambariai 

Sporto salė

Sauna

Vidinis baseinas

Išorinis įžemintas baseinas

Soliariumas

Dizaino baldai

Skalbykla

Vyninė

Aptarnaujančio personalo butas

200 alyvmedžiai

Arklidės: 8 vietos

Aptvaras

Garažas

Galimybė nutūpti malūnsparniui


Florencija 35 km - San Džiminjanas 20 km - Voltera 45 km - Siena 45 km - Kastiliončelas 115 km - Livornas 95 km - Viaredžio 115 km

Ref: 1221
Kaina: Iki 2,5 Milijono

kjantis

vilos toskana
florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Išskirtinė Toskanos zona, - Kjantis, yra gerai žinoma visame pasulyje, visų pirma dėl prestižinio, aukštos kokybės vyno gamybos. Daug yra miestų, esančių šioje zonoje, bei mažų, užburiančių, žavingų miestelių. 

Ir būtent čia stovi senovinės prestižinės pilys, istorinės vilos, antikinės buveinės, išskirtinės rezidencijos ir prašmatnios nuosavybės, kurios praturtina ir pabrangina zoną. Tarp Florencijos ir Sienos provincijų esanti kalvinga Kjančio teritorija talpina savyje erdvią ir ypatingą geografinę zoną, kurioje vis labiau trokšta apsigyventi tiek italai, tiek užsieniečiai. 

Kjančio Florencijos dalyje ypač atkreiptinas dėmesys į tokius miestelius, kaip Grevė in Kjantis, Fiezolė, Banjo a Ripolis, Pontasievė, Impruneta, Lastra a Sinja, Montespertolis, Čertaldas, San Kasčianas ir Montelupo Fiorentinas.