Alesandrijoje parduodama antikinė pilis

1 fotografija

Ant Monferato kalvos viršūnės stovi parduodama antikinė pilis-tvirtovė, statyta X a. turint tikslą atsilaikyti prieš saračėnų atakas. Ši senovinė Pjemonto pilis, šiuo metu parduodama, buvo pastatyta ant neprieinamos tufo uolos, kuri dominuoja virš visos supančios lygumos, ir nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Monferato Alesandrijos kalvas su vynuogynais. Istorinė buveinė iš pradžių buvo apžvalgos bokštas, vėliau buvo papildytas grūdų sandėliais maistui saugoti ir ligonių slaugyklomis. Tuoj pat prie tvirtovės, jausdamiesi čia saugiai, įsikūrė pirmieji miestelio gyventojai. Paskutiniai miestelio feodalai, Gozani, praturtino pilį gražiu XVIII a. fasadu, didžiaisiais “u” formos laiptais ir dviem arkomis, kurios žymi įėjimus pietuose ir šiaurėje. 

Dėka šios rekonstrukcijos, pilis netoli nuo Torino, vėl įgavo savo žavesį, kuriam įtakos daro ir gražusis Itališkas sodas, kuriuo galima žavėtis ir iki šiol. Šie valdovai XVIII a. taip pat atliko ir rekonstrukciją kabančio sodo viduje, pastatydami mažą idealių proporcijų koplyčią (Ferroggio, Juvarra mokinio, darbas). Paskutinis stilistinis patobulinimas 1828 m. priklauso architektui Bollati, kuris suteikė pietiniui fasadui neogotinę formą: fasadas trečiame aukšte horizontaliai buvo atskirtas terasa, nuo kurios net neužlipus į bokšto viršūnę, atsiveria nuostabus vazidas į Alpes, nuo Monviso iki Monte Rosa.

Dėka kruopščios restauracijos, šis kilminga parduodama pilis tapo jaukiu ir elegantišku viešbučiu, kurio aplinka sukuria rafinuotą atmosferą. Nuosavybės bendras plotas yra 1850 kv.m., tačiau yra galimybė praplatinti pastatą, pastatant papildomus 11 kambarių, konferencijų sales bei privačius apartamentus. Prestižinei buveinei priklauso 7000 kv.m. parko ir sodo.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Alesandrija 

Zona: Alesandrija 


Tipas: Parduodamos pilys - Torinas Pilys

Vidaus plotas: 1850 kv.m.+385 galimos statybos

Išorės plotas: 7000 kv.m.

 

10 kambarių

1 apartamentas

3 restorano salės

1 baras

1 virtuvė


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Parkas: 7000 kv.m.

 

Pjemontas – Alesandrija: Alesandrija km 31 – Torinas km 94 – Genuja km 108 – Milanas km 105 - Golf Club "Il Golfino" km 10 – Torino oro uostas km 99 – SPA km 50 – Autostrada: išvažiavimas Casale Monferrato Sud km 2.

Ref: 2324
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prabangus namas

pilis pjemontas
parduodamos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Alesandrija

Pjemontas – Alesandrija: Nuostabaus prestižinio nekilnojamo turto ir prašmatnių pilių būstinė, - Alesandrija buvo įkurta apie XII a. vidurį Lombardų Lygos, turint tikslą užimti strateginę poziciją ir pasipriešinti markizui Monferrato Guglielmo il Vecchio, Federico I "Barbarossa" giminaičiui. Miestas kartu su Milanu tapo Lombardų nepaklusnumo simboliu. Iš pradžių buvo pavadintas ”Civitas Nova”, o vėliau Barbarosos imperatorių buvo pramintas “Šiaudine Alesandrija", 1174 m. atminimui, kuomet legentinės imperatoriaus apgulties metu miesto stogai buvo šiaudiniai. 

Veltui Barbarosa buvo užgulęs miestelį ir kada jo armija pralaimėjusi traukėsi iš miesto, buvo pavadintas popiežiaus Alesandro III, Lygos gynėjo, garbei. Vėliau Pjemonto miestelis įėjo į imperiją ir trumpam buvo pavadintas ”Cesarea". 1198 m. tapo nepriklausomu miestu, o dar vėliau, kaip ir Milano kunigaikštystė, 1348 m. atiteko Viskončiams, Sforzoms ir Spagnoliams. Metų eigoje miestas įgavo vertingą ir prestižinį veidą dėka taip pat ir savo prabangaus nekilnojamo turto čia pradėto statyti nuo pat šio periodo. 1707 m. užkariautas princo Eugenio, 1713 m. buvo perduotas Savojai, kurie ją sustiprino taip, kad  pavertė svarbia strategine Pjemonto aikšte ir tvirtove. Būtent šiuo periodu buvo pastatyta "Cittadella", didžiausias XVIII a. Italijos karinės architektūros statinys ir vienas iš svarbiausių visoje Europje. Buvo pastatyta karaliaus Vittorio Amedeo II įsakymu 1728 m., darbus tęsė jo pasekėjas Carlo Emanuele III, o užbaigė generolai Marescot ir Chasseloup; gynybiniai įtvirtinimai dar buvo sustiprinti XIX a. viduryje. Įspūdį daro miesto sienos dydis, kurios perimetras yra trys km., tačiau pats įdomiausias architektūrinis kompleksas yra erdvi 30.000 kv.m. aikštė, nuo kurios atsiveria vaizdas į masyvius ir griežtos stačiakampio formos XVIII  – XIX a. pastatus. Stebint Alesandrijos miesto XVIII a. struktūrą, papildytą vėliau 1859 m., bei XIX a. tipiškas karines liekanas, iškyla kadaise buvusios galingos tvirtovės, kuri šiuo metu tapo dideliu miestu, vaizdinys, kuri sugebėjo atsilaikyti ne kartą prieš apgultis.