Alesandrijoje parduodama žavi viduramžių pilis

full screen
50 fotografija

Parduodama ši žavi Pjemonto pilis, kuri, manoma, buvo pastatyta apie 900 pr. Kr. 

Šiuo metu egzistuojantis pastatas iš esmės buvo pastatytas 1200 m., bet bėgant metams buvo vykdomos įvairios pertvarkos bei papildymai, taip atsirado didingasis “C” formos kiemas, nuo kurio atsiveria žavusis peizažas, tiksliu tipišku Pjemonto Baroko XVIII a. stiliumi.

Išorėje prašmatnioji nuosavybė yra paprastos išvaizdos, be dantytų bokštų ar kitų tipiškų viduramžių pilių charakteristikų, ir taip ji stipriai įgauna didelės kaimo buveinės išvaizdą.

Parduodama pilis yra trijų lygių: rūsys, kurio plotas yra 316 kv.m., pagrindinis gyvenamas aukštas, kurio plotas yra 632 kv.m. bei žavinga palėpė su matomomis santvaromis, kurios plotas yra 612 kv.m.

Po vienu sodo sparnu, kuris yra priešais pastatą, rūsio lygmenyje, bet su dideliais langais, yra papildoma 814 kv.m. patalpa. Visos pilies vidaus plotas yra 2.375 kv.m. 

Neseniai restauruotas nekilnojamojo turto objektas buvo visiškai atkurtas bei saugus, kuomet buvo vykdomi darbai tiek viduje pamatų lygmenyje, tiek išorėje - stogas ir nešančios sienos.

Nuosavybės modifikavimo darbai neapsiribojo tik struktūra, bet buvo atnaujintas ir žavus nuosavybės, maždaug 4 ha, parkas, kuris buvo visiškai persodintas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Provincija: Alesandrija 


Tipas: pilis 


Vidaus plotas: 2.375 kv.m.

Išorės plotas: 4 ha


3 lygiai

Rūsys: 316 kv.m.

Pagrindinis aukštas: 632 kv.m.

Palėpė: 612 kv.m.

Sodo aukštas: 814 kv.m.Pjemontas - Alesandrija: 90 km Torinas - 70 km Milanas - 90 km Piačenca - 70 km Genuja - 5 km Terminės vonios.

Ref: 1117
Kaina: € 2.400.000

parduodamos pilys

pjemontas
išskirtinė nuosavybė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Alesandrija

Nuostabaus prestižinio nekilnojamo turto ir prašmatnių pilių būstinė, - Alesandrija buvo įkurta apie XII a. vidurį ir šiandien tai nuostabus tipiškas Šiaurės Italijos miestelis. Miestas, įsikūręs trikampio Torinas-Milanas-Genuja centre, yra svarbus tarpusavio mainų transporto mazgas trims miestams ir regionams, kuriems jiems priklauso. 

Stebint Alesandrijos miesto XVIII a. struktūrą bei XIX a. tipiškas karines liekanas, iškyla kadaise buvusios galingos tvirtovės, kuri šiuo metu tapo dideliu miestu, vaizdinys. 

Įspūdį daro miesto sienos dydis, kurios perimetras yra trys km., tačiau pats įdomiausias architektūrinis kompleksas yra erdvi 30.000 kv.m. aikštė, nuo kurios atsiveria vaizdas į masyvius ir griežtos stačiakampio formos XVIII  – XIX a. pastatus. 

Miestas yra trečias regione pagal gyventojų skaičių ir pirmas pagal dydį ir tai yra buveinė, kartu su nuostabiomis apylinkėmis, nuostabių prašmatnių vilų ir prabangių pilių.