15. amžiaus prabanga vila ant Florencijos kalvos

full screen
35 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Vos 5 minutės nuo Florencijos 's miesto centre, saulėtą ir Ramiojo vandenyno padėtyje ant kalvų, tai prabanga vila apsupta Toskanos kaimo žalia parduodamas.
Turto dieną į 15 amžiuje, kai vienas iš labiausiai žinomų istorinių Florencijos šeimų gyveno ištakos.
Vidinio paviršiaus turto yra apie 950 m2, o 6000 m2, parkas, su aukštaūgiai medžiai ir Italijos soduose aplink jį, suteikiant jai didelį privatumą ir todėl tai ideali vieta privatiems renginiams.
Ši vila gali būti jūsų tobula nuolatinis namų ištisus metus, tačiau tai taip pat didelis, kaip vasarnamyje, nes ji gali suteikti jums visą komfortą jums reikia, derinant išskirtinį išsidėstymą ir artumą į miestą.
Yra pridėtas į pagrindinį vilos sodyba, kuri gali būti naudojamas kaip svečių ar aptarnaujančio personalo išplėtimo.
Viduje šio svajonių namą rasite rafinuotas ir draugiška valstybės kambarius, kurie yra smulkiai dekoruoti ir įrengti su klasikinio skonio tiek Gyvenamosios ir miegamosios zonos, kur galėsite rasti septyni prabangūs miegamieji. Yra čia išskirtinės apdailos ir kokybės medžiagos, cotto arba marmuro grindys, brangakmeniai ir gausiai dekoruoti audiniai, puikus krištolo šviestuvai, ir laikotarpis baldai.
Jei svajojate išimtinės namuose Florencijos kalvos, tai prabanga vila leis jums vertiname malonumą ir ramybę Florencijos kaime, kartu su istorine vila patogumais su dideliu prestižo
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Florencija
Savivaldybė: Florencija

Tipas: prabangūs vilos

Vidiniai paviršiai: 950 m2
Išorės paviršiai: 6000 m2

7 miegamieji
7 vonios kambariai
parkas
Italų stiliaus sodas
priedas

Luka 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - kalnas Abetone 48 km - Montekatini kurortai 35 km - Golfo klubas "Poggio dei Medici 30 km - Florence oro 5 km - Highway išėjimas 5 km
Ref: 1461
Kaina: Nuo 5M iki 10M

vilos, esantys Florence

Prabangus namai
lionard vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - kalvos

Florencija visada buvo žinoma kaip meno dėka savo neįkainojamų meno kūrinių, kurie transformuoti miesto gatves ir aikštes į gyvą muziejų yra po atviru dangumi mieste.
Florence centre yra "Piazza della Signoria, dominuoja baisus Palazzo Vecchio ir" Galleria degli Uffizi. Daugiau kartu yra "Piazza del Duomo" su Santa Maria del Fiore katedra (geriau žinomas kaip tiesiog "Duomo") su Impozantišką Brunelleschi kupolu šalia Giotto varpinė ir Šv Jono krikštykla, su žinomų bronzos durimis.
Arno upės eina per miestą, kuris yra pilnas prabangos vilos pardavimui viduryje. Garsiausios iš tiltų per upę, Ponte Vecchio, yra viena jo rūšis, puošia jos tipiškų auksakalystės parduotuvėse. Kerta įtaigios Vasari koridorius, tai vienintelis tiltas į miestą, kad išliko saugūs po Antrojo pasaulinio karo. Kairiajame krante Arno, vadinamas Oltrarno, yra sritis, kurioje, net ir šiandien, einančios per savo šimtamečiais amatininkų parduotuvių, galime gyventi senų Florencija kartų atmosferą.